بهترین برنامه‌های اندروید 2019 کدامند؟ زمان مطالعه: ۵ دقیقه

بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ کدامند؟

 بهترین برنامه‌های اندروید 2019 کدامند؟

بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹،بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ یکی از سرگرمی‌های کاربران امروزی که با گوشی‌های اندرویدی خود به آن مشغول هستند کار با برنامه‌های متفاوت و جالب اندرویدی درنهایت بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ است. با داشتن یک گوشی هوشمند شما قادر هستید تا برنامه‌هایی مورد علاقه خود را داشته‌ باشید و با عصر اطلاعات همراه باشید.

این روزها برنامه‌های کاربردی بسیاری را می‌توانید با یک سرچ ساده دانلود و نصب کنید اما کدام یک از این برنامه‌ها واقعا برای شما کاربردی و مفید است؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است با ما در ادامه مطلب بهترین برنامه های اندروید ۲۰۱۹ یاری رسانید

بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ ،برنامه‌های اندرویدی معرفی شده در این مقاله حاصل جستجو در بین سایت‌های معتبری است که در این زمینه فعالیت‌های گسترده‌ای مانند نقد و بررسی برنامه‌های متفاوتی را انجام داده‌اند تا بهترین‌ آن‌ها را به کاربران معرفی کنند، شاید بخواهید به این سایت‌های خارجی مانند Digitalterands، Pcmag، Googleplay سری بزنید و از مطالب آنها نهایت استفاده را ببرید. ۲۰ برنامه‌ی کاربردی و البته سرگرم کننده‌ای که در این مقاله به شما معرفی کرده‌ایم امتیازات بالایی را نسبت به دیگر برنامه‌های اندرویدی کسب کرده‌اند امیدواریم این  برنامه ها بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ موردعلاقه شما نیز باشد.

۱) برنامه اندروید TikTok

تیک تاک یک برنامه‌ی ادیت ویدیو است ازبهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ که از افکت‌های بسیاری ساخته شده است. ویدیوی خود را ضبط کنید، سپس به ویدیو افکت، استیکر، موزیک و غیره اضافه کنید. بعد از تکمیل ویدیو، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین ویدیوی دیگران را مشاهده کنید. در برنامه بیش از ۱۰۰ استیکر و ایموجی وجود دارد. در قسمت ادیت این برنامه قادر به حذف، اضافه و ادغام چندین ویدیو و موزیک هستید. برای دسترسی به بعضی از امکانات اضافی آن باید، نسخه‌ی پولی این برنامه را تهیه کنید. برنامه‌ی TikTok بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است و آن را در گوگل پلی می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید.که ازبهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ می باشد.

اطلاعاتی از بازی TikTok

نام بازی TikTok
شرکت سازنده musical.ly
نیاز به اندروید ۴.۱ به بالا
تعداد نصب ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰+
رده‌ی سنی +۱۲
حجم ۶۹M
قیمت مجانی، پرداخت درون برنامه‌ای

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

۲) برنامه اندروید Mimo: Learn to Code

 بهترین برنامه‌های اندروید 2019 کدامند؟

برنامه‌ی Mimo یک برنامه‌ی آموزشی فوق العاده است که  از بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ می باشد در آن یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه، بازی و وب سایت بسازید. شما در این برنامه زبان‌های برنامه نویسی Python, Kotlin, Swift, HTML, CSS, JavaScript, SQL, PHP, Java, C#, C++, Ruby, Git, command line را یاد خواهید گرفت. شما به طور کلی در این برنامه یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه ریزی کنید، چگونه برنامه بسازید، چگونه بازی بسازید، چگونه وب سایت بسازید و …

اطلاعاتی از بازی Mimo: Learn to Code

نام بازی Mimo: Learn to Code
شرکت سازنده Mimohello GmbH
نیاز به اندروید ۵.۰ and up
تعداد نصب ۱,۰۰۰,۰۰۰+
رده‌ی سنی
حجم ۲۵M
قیمت مجانی، پرداخت درون برنامه‌ای

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

۳) برنامه اندروید MasterClass: Learn How To Cook, Sing, Act and More

و سومین برنامه از بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹برنامه اندروید MasterClass: Learn How To Cook, Sing, Act and More  است شما با این برنامه به درس‌های آموزشی از استادان بزرگ در زمینه‌های آشپزی، فیلم و تلویزیون، موزیک، نویسندگی، ورزش، طراحی، عکاسی، فشن، سیاست و جامعه دسترسی پیدا خواهید کرد. برنامه شامل محتوا‌های رایگان و پولی است. اگر شما در زمینه‌هایی که در بالا ذکر کردیم و به زبان انگلیسی آشنایی دارید، این برنامه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. کلاس‌های این برنامه توسط استادان بزرگ شامل Hans Zimmer، Stephen Curry، Samuel L. Jackson و … در زمینه‌های که گفتیم ساخته شده است.

اطلاعاتی از بازی MasterClass: Learn How To Cook, Sing, Act and More

نام بازی MasterClass: Learn How To Cook, Sing, Act and More
شرکت سازنده MasterClass Inc.
نیاز به اندروید ۵.۱ به بالا
تعداد نصب ۵۰,۰۰۰+
رده‌ی سنی
حجم ۲۸M
قیمت مجانی، پرداخت درون برنامه‌ای

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی

۴) برنامه اندروید Pedometer – Step Counter Free & Calorie Burner

 بهترین برنامه‌های اندروید 2019 کدامند؟

Pedometer یک برنامه برای ردیابی سوخت کالری می‌باشد،  که برنامه چهارم از بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ است شما در این برنامه می‌توانید برای خود هدف گذاری کنید و به آن‌ها برسید، شما نیز می‌توانید اطلاعات سوختتان را به صورت یک جدول مشاهده کنید. اطلاعات شامل کالری سوخته شده و مقدار مسافت طی شده می‌باشد. استفاده از تمامی قابلیت‌های این برنامه رایگان می‌باشد. استفاده از این برنامه بسیار راحت است و برنامه‌ی Pedometer را می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

اطلاعاتی از بازی Pedometer – Step Counter Free & Calorie Burner

نام بازی Pedometer – Step Counter Free & Calorie Burner
شرکت سازنده Simple Design Ltd.
نیاز به اندروید ۴.۱ به بالا
تعداد نصب ۵,۰۰۰,۰۰۰+
رده‌ی سنی
حجم ۵.۹M
قیمت مجانی

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

۵) برنامه اندروید VIMAGE – cinemagraph animator & live photo editor

بهترین برنامه‌های اندروید 2019 کدامند؟

Vimage یکی از برنامه‌های محبوب سال ۲۰۱۸ شناخته و همچنین عنوان بهترین برنامه در سال ۲۰۱۸ را کسب کرده است. و پنجمین برنامه  از  بهترین برنامه‌های اندروید ۲۰۱۹ میتوان نام برد ، برنامه‌ی Vimage عکس‌های شما را با اضافه کردن افکت و یکسری عناصر، به عکس‌های زنده تبدیل می‌کند. این برنامه در حال حاضر، در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی چون فیس بوک و اینستاگرام بسیار محبوب می‌باشد. عکس‌هایتان را زنده کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما این برنامه را به صورت رایگان می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

اطلاعاتی از بازی VIMAGE – cinemagraph animator & live photo editor

نام بازی VIMAGE – cinemagraph animator & live photo editor
شرکت سازنده vimage
نیاز به اندروید ۵.۰۰ به بالا
تعداد نصب ۱,۰۰۰,۰۰۰+
رده‌ی سنی
حجم ۸۲M
قیمت مجانی، پرداخت درون برنامه‌ای