بهترین هندزفری بلوتوث در سال 2019 زمان مطالعه: ۴ دقیقه

بهترین هندزفری بلوتوث در سال 2019

هندزفری بلوتوث در سال ۲۰۱۹

اگر به دنبال خرید یک هندزفری بلوتوث در سال ۲۰۱۹ ارزان و کارآمد برای خود هستید، از شما دعوت می‌کنیم با ما همراه باشید تا در ادامه با معرفی هندزفری بلوتوث در سال ۲۰۱۹  شمارا آشنا سازیم باعصراطلاعات همراه باشید

به معرفی لیست بهترین هندزفری بلوتوث سال ۲۰۱۹ در پلازامگ خوش آمدید. اگر جزو افرادی هستید که در طول روز باید تماس‌های تلفنی زیادی برقرار کنید، قطعا خرید یک هندزفری بلوتوث به کارتان می‌آید. به کمک هندزفری بلوتوث می‌توانید در حین رانندگی و هنگامی که پشت میز کار خود نشسته‌اید، بدون استفاده از دست‌ها به تماس‌های خود پاسخ دهید. از این رو، هنگام جمع‌آوری لیستی از بهترین هندزفری بلوتوث سال ۲۰۱۹ اطمینان حاصل کردیم که بهترین دستگاه‌ها را از نظر راحتی در برقراری تماس حین رانندگی و یا تایپ کردن انتخاب کنیم.

اگرچه یک هندزفری بلوتوث می‌تواند برقراری تماس‌های شما را آسان‌تر کند، اما هنگامی که در جستجوی یک هندزفری عالی هستید، متوجه خواهید شد که انتخاببهترین هندزفری بلوتوث سال ۲۰۱۹ در میان تعداد بی‌شمار هندزفری موجود در بازار می‌تواند یک مشکل بزرگ برای شما باشد. همچنین اگر هندزفری‌های بلوتوث مشابهی را از نظر ظاهری در بازار پیدا کنید، می‌بینید که ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن‌ها با یکدیگر کاملا متفاوت است. اما نگران نباشید، در زیربهترین هندزفری بلوتوث سال ۲۰۱۹ موجود در بازار را معرفی کرده‌ایم و با ارائه قابلیت‌های هر یک و قرار دادن قیمت آنها از فروشگاه پلازا سعی کرده‌ایم در یافتن بهترین هندزفری بلوتوث سال ۲۰۱۹ با مناسب‌ترین قیمت به کمکتان بیاییم.

بهترین هندزفری بلوتوث در سال 2019

هندزفری بلوتوث پلنترونیکس مدل Voyager 5200

عالی برای استفاده در زمان کار و گوش دادن به موسیقی

بهترین هندزفری بلوتوث سال ۲۰۱۹

پلنترونیکس مدل Voyager 5200 یکی از بهترین هندزفری بلوتوث سال ۲۰۱۹ موجود در بازار است که از برند تجاری معتبری نیز هست. این هندزفری برای استفاده راحت شما طراحی شده است، بنابراین شما می‌توانید برای مدت طولانی بدون اینکه اذیت شوید و بدون اینکه از گوشتان جدا شود، آن را بر روی گوش خود قرار دهید. با استفاده از این هندزفری بدون استفاده از دست‌هایتان می‌توانید به تماس‌ها پاسخ دهید. به این صورت که کالر آیدی هندزفری، نام تماس گیرنده را اعلام می‌کند و شما با گفتن کلمه «Answer» به سادگی می‌توانید مکالمه را برقرار کنید.

پشتیبانی از قابلیت حذف صدای مزاحم هنگام مکالمه در محیط‌ های شلوغ بسیار موثر و کاربردی است و بهره‌مندی از میکروفون‌های چندگانه، از وجود کیفیت صدای قوی اطمینان می‌دهند که این‌ها خود نشانی ازبهترین هندزفری بلوتوث در سال ۲۰۱۹موجود در بازار است. به علاوه، پلنترونیکس مدل Voyager 5200 با مواد عالی ضدتعریق پوشانده شده که اغلب هندزفری‌های بلوتوث فاقد آن هستند و این خود دلیلی بر برتری هندزفری پلنترونیکس است. از دیگر مشخصه‌های این محصول می‌توان به عمر باتری ۷ ساعته و پشتیبانی از بلوتوث نسخه ۴.۱ اشاره داشت.

بهترین هندزفری بلوتوث در سال 2019

هندزفری بلوتوث جبرا مدل Wave

بهترین هندزفری بلوتوث در سال 2019

با پشتیبانی از مدت زمان مکالمه بیش از هشت ساعت، جبرا مدل Wave یک هندزفری بلوتوث فوق‌العاده است که در حال حاضر پیش روی شما قرار دارد. اگر قرار است برای مدت طولانی از شارژر دور باشید، این مدل از هندزفری جبرا بهترین انتخاب ممکن است. اندازه نسبتا بزرگ، آن را از سایر هندزفری‌ها متمایز ساخته، اما به دلیل بهره مندی از عمر باتری طولانی ارزش خرید بالایی دارد. همچنین دارای کیفیت صدای خوبی است و در حذف صدای مزاحم به ویژه باد، خوب عمل می‌کند. اتصال آسان و توانایی اتصال همزمان به دو دستگاه آن را جزو یکی از بهترین هندزفری بلوتوث موجود در بازار قرار داده است. وزن ۱۳.۳ گرمی، عمر باتری ۸ ساعت، برد مفید ۱۰ متر و بلوتوث نسخه ۳.۰ از دیگر ویژگی‌های هندزفری بلوتوث جبرا مدل Wave به شمار می‌روند.

هندزفری بلوتوث پلنترونیکس مدل M70

بهترین هندزفری بلوتوث در سال ۲۰۱۹

قیمت کم با ویژگی‌های بزرگ

هندزفری بلوتوث پلنترونیکس مدل M70 جانشین هندزفری محبوب M55 است و مانند آن یک هندزفری بودجه‌ای و کم هزینه است، اما در قبال پولی که بابت خرید آن پرداخت می‌کنید ارزش خرید بالایی دارد. در حالی که طراحی آن چندان چشمگیر نیست، اما به راحتی بر روی گوش قرار می‌گیرد. این هندزفری بلوتوث به پاس پشتیبانی از دستورهای صوتی، ویژگی عدم استفاده از دست را محقق می‌سازد. به علاوه قادر است کیفیت صدای خوبی را به ویژه هنگامی که از تکنولوژی حذف صدای مزاحم استفاده می‌کند، ارائه دهد. هندزفری بلوتوث M70 همچنین دارای حالت خواب عمیق (DeepSleep) است. این حالت زمانی فعال می‌شود که به مدت ۹۰ دقیقه ارتباط بین گوشی و هندزفری بلوتوث شما قطع شود. در این صورت باتری آن تا ۵ ماه باقی می‌ماند، اما هنگامی که گوشی شما در محدوده برد آن قرار گیرد، به سرعت از خواب بیدار می‌شود. این محصول دارای وزن ۸.۰ گرم است و از بلوتوث نسخه ۳.۰ پشتیبانی می‌کند.