تبلیغات…

خرید اینترنتی کتاب مذهبی
سفارش انلاین کتاب,جزوه,پایان نامه و…  09118271758

کتابهای کارشناسان دادگستری 99

نمونه سوالات کارشناسان دادگستری 1399

خرید و فروش زعفران در تهران

نمونه سوالات مشاغل ریلی راه آهن سال 1399

آزمون مشاغل ریلی 99

اعلام رضایت کاربران...

نمونه کار سئو

حافظه UFS 3.0 از سال ۲۰۱۹ وارد دنیای گوشی های هوشمند می شود

حافظه UFS 3.0 از سال 2019 وارد دنیای گوشی های هوشمند می شود

حافظه UFS 3.0 از سال ۲۰۱۹ وارد دنیای گوشی های هوشمند می شود

در سال های اخیر گوشی های هوشمند پیشرفت زیادی کرده اند. از سال ۲۰۱۹ رم های LPDDR5 و حافظه UFS 3.0 در اسمارت فون ها مورد استفاده قرار می گیرد.باعصراطلاعات همراه باشید.

علاوه بر چیپست ها، حافظه های داخلی و رم های مورد استفاده در گوشی های هوشمند نیز از اهمیت بالایی برخوردارند. بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی Android Authority در اینترنت منتشر شده، حافظه UFS 3.0 و رم LPDDR5 یکی از قابلیت های اصلی پرچمداران آینده محسوب می شوند.سرعت رم LPDDR5 برابر با ۶۴۰۰ مگابیت بر ثانیه بوده که ۵۰ درصد از رم LPDDR4X با سرعت ۴۲۶۶ مگابیت بر ثانیه بیشتر است. این نوع رم در گوشی های هوشمند و تبلت های ویندوزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در حالی که ولتاژ رم های LPDDR5 در مقایسه با گذشته تغییری نمی کند، در حالت آماده بکار جریان آن ۴۰ درصد کمتر است.

حافظه UFS 3.0 از سال 2019 وارد دنیای گوشی های هوشمند می شود

شایعات به تولید انبوه حافظه رم LPDDR5 به وسیله سامسونگ در نیمه دوم سال جاری میلادی اشاره می کنند. انتظار می رود اولین گوشی های هوشمند مجهز به این نوع حافظه رم از سال ۲۰۱۹ روانه بازارهای جهانی شوند.

علاوه بر رم LPDDR5 انتظار می رود پرچمداران سال آینده میلادی به حافظه UFS 3.0 مجهز شوند. حداکثر سرعت در این نوع حافظه ها برابر با ۲۹۰۰ مگابایت بر ثانیه است. سرعت این نوع حافظه در مقایسه با UFS 2.1 بیش از دو برابر شده است. سرعت UFS 2.1 حداکثر به ۱۲۰۰ مگابایت بر ثانیه می رسد.

پهنای باند هر یک از مسیرهای حافظه UFS 3.0 برابر با ۱۱.۶ گیگابیت بر ثانیه بوده که در مقایسه با پهنای باند ۵.۸ گیگابیت بر ثانیه ای UFS 2.1 دو برابر شده است. حداکثر پهنای باند حافظه UFS 3.0 برابر با۲۳.۲ گیگابیت بر ثانیه است. این سرعت ها به صورت تئوری بوده و در دنیای واقعی کمتر هستند.

تمامی دستگاه های سازگار با حافظه های UFS 3.0 باید از HS-G4 و HS-G3 پشتیبانی کنند. از سال آینده میلادی باید منتظر استفاده از این نوع حافظه در گوشی های هوشمند و تبلت ها باشیم. انتظار می رود گلکسی S10 سامسونگ اولین محصول با این ویژگی باشد.

منبع:

خاکساری: مهندس سیده منیره خاکساری کارشناس IT ++نویسنده در عصر اطلاعات++

خاکساری
خاکساری

سایر مطالب مرتبط با حافظه UFS 3.0 از سال ۲۰۱۹ وارد دنیای گوشی های هوشمند می شود

تاریخ : ۲۱ مرداد ۹۷ ساعت : ۰:۵۲ ق٫ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama