دانلود برنامه دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید ! زمان مطالعه: ۲ دقیقه

دانلود برنامه دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید !

دانلود برنامه دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید !

دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید ، اپلیکیشن دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید معمولا بسیاری از افراد اوقات فراغت خود را با مطالعه و یا دیدن فیلم های سینمایی و سریال ها پر می کنند. برای دسترسی به فیلم ها منابع مختلفی وجود دارد که هر کسی متناسب با علاقه خود از آن ها بهره مند می شود.وگاهی اوقات دوست دارید از تلفن همراهتون پیگیر فیلم های سینمایی باشید پس برای دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید سایت ما را عصراطلاعات را دنبال کنید.

دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید ،همین موضوع نیز باعث شده است که ما تصمیم به معرفی یک استارت اپ شما را با یک منبع بسیار کامل از انواع فیلم ها آشنا کنیم. New HD Movies 2019 دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید ،عنوان یک اپلیکیشن برای دانلود فیلم های سینمایی و سریال ها می باشد که توسط Energy Star برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. این نرم افزار با بهره مندی از یک دیتابیس کامل کمک می کند تا در هر زمانی فیلم های مورد علاقه خود را بیابید و آن ها را تنها با یک اشاره دریافت نمایید. برای دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید از مهم ترین ویژگی های این استارت اپ کیفیت بالای فیلم ها و هم چنین امکان مشاهده تریلر پیش از دانلودشان می باشد که به یک تصمیم گیری درست کمک شایانی می کند. اگر می خواهید که فیلم های جذاب را فراموش نکنید آن ها را به لیست علاقه مندی های خود اضافه نموده و در زمان مناسب اقدام به دانلودشان نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه New HD Movies 2019 دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید :

  • دسترسی به مجموعه ای از فیلم های سینمایی و سریال ها
  • نوار جست و جو برای یافتن سریع فیلم های مورد علاقه خود
  • امکان دانلود فیلم ها با نهایت کیفیت
  • چندین سرور متنوع برای مشاهده فیلم ها به صورت آنلاین
  • مشاهده یک تریلر پیش از اقدام به دانلود
  • انتخاب زیر نویس های موجود برای هر فیلم پیش از شروع به پخش
  • نمایش یک خلاصه از داستان کلی فیلم
  • علامت گذاری ویدئو ها و افزودنشان به لیست علاقه مندی ها

دانلود برنامه دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید !

اپلیکیشن New HD Movies 2019دریافت فیلم ها سینمایی مخصوص اندروید  با بهره مندی از امکانات و قابلیت های متنوع خود توانسته است با هزاران دانلود امتیاز ۴.۵ از ۵.۰ را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه بدون تبلیغات آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وبسایت پر طرفدار فارسروید دریافت نمایید ؛ همانطور که ذکر شده این برنامه برای اولین بار در ایران معرفی شده است.

تغییرات نسخه v1.0.0 :

* انتشار نسخه اول برنامه در گوگل پلی

وقــت شروع  دانــلود رســید