تبلیغات…

خرید اینترنتی کتاب مذهبی
سفارش انلاین کتاب,جزوه,پایان نامه و…  09118271758

کتابهای کارشناسان دادگستری 99

نمونه سوالات کارشناسان دادگستری 1399

خرید و فروش زعفران در تهران

نمونه سوالات مشاغل ریلی راه آهن سال 1399

آزمون مشاغل ریلی 99

اعلام رضایت کاربران...

نمونه کار سئو

رابطه خوردن پیتزا و تیپ شخصیتی افراد

رابطه خوردن پیتزا و تیپ شخصیتی افراد

آیا میدانید خوردن پیتزا هم نوع تیپ شخصی شما را نشان میدهد . این مطلب به رابطه میان نحوه خوردن پیتزا و تیپ شخصیتی افراد پرداخته است.تیپ شخصیت خودتان رابانحوه خوردن پیتزا بیابید با ما عصراطلاعات همراه باشید.

رابطه میان نحوه خوردن پیتزا و تیپ شخصیتی افراد

همیشه می گویند از مصرف فست فودها پرهیز کنید تا سلامت باشید، اما گویا هوس خوردن انواع غذاهای فست فود به ما اجازه چشم پوشی از آنها را نمی دهد ،یکی از پرطرفدارترین غذاهای فست فود ، پیتزاها هستند که بسیار خوشمزه اند چراکه در طعم های مختلف پخته می شوند.حال اگر دقت کرده باشید همه ما تکه پیتزا را در به یه شکل در دست گرفته و میخوریم.خوردن پیتزا

خوردن پیتزا

تحقیقات نشان می دهد که نحوه خوردن پیتزا،سرنخ های جالبی درباره تیپ شخصیتی افراد به شما می دهد. “پاتی وود” کارشناس رفتارهای انسانی است که در زمینه “بادی لنگویج”(زبان بدن) در دانشگاه “اموری”(آتلانتا) تحقیق می کند.
او در تحقیقات خود به بررسی تیپ های شخصیتی افراد که شامل گرداننده،تاثیر گذار ،حامی و… می پردازد و در بررسی جدید خود به کشف رابطه میان نحوه خوردن پیتزا و تیپ شخصیتی افراد پرداخته است.

تیپ یک: کسانی که تکه پیتزای خود را تا کرده و میل می کنند شخصیتی گرداننده و اداره کننده دارند.آنها قادر به انجام چندین کار بوده و همان کسانی هستند که در حین رانندگی با تلفن همراه نیز صحبت می کنند.این افراد می خواهند سریع پیتزای خود را خورده و کار دیگری را آغاز کنند.آنها اهل ریسک ،خطر کردن و تغییر هستند.
تیپ دو: کسانی که برای خوردن برش پیتزای خود از عقب و قسمت برشته تر شروع به خوردن می کنند دارای شخصیت هایی تاثیرگذار بوده و دوست دارند که متفاوت باشند.آنها اهل بلند صحبت کردن برای جلب توجه بوده و اجتماعی و خوشبین هستند.
تیپ سه: افرادی که برای خوردن پیتزا از کارد و چنگال استفاده می کنند در دسته حامی قرار می گیرند.آنها وقتی با شما در یک تیم قرار می گیرند ،افرادی گرم با رابطه ای دوستانه هستند.این افراد همان هایی هستند که اول بررسی می کنند تا به همه پیتزا رسیده باشد و بعد خودشان شروع به خوردن می کنند.
تیپ چهار: این افراد کسانی هستند که برش خود را با دست برداشته و فقط گاز می زنند که بر اساس این تحقیق آنها همیشه در حال تنظیم کردن برنامه هستند تا همه چیز طبق توقع آنها پیش برود.این افراد همیشه دارای انتخاب ثابت در طعم و مخلفات هستند.

خاکساری: مهندس سیده منیره خاکساری کارشناس IT ++نویسنده در عصر اطلاعات++

خاکساری
خاکساری

سایر مطالب مرتبط با رابطه خوردن پیتزا و تیپ شخصیتی افراد

دسته :

دانستنی ها

برچسب ها :

تاریخ : ۲۳ مهر ۹۷ ساعت : ۱۱:۴۸ ب٫ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama