سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC آپدیت اندروید 9 پای دریافت می‌کنند زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC آپدیت اندروید ۹ پای دریافت می‌کنند

سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC آپدیت اندروید 9 پای دریافت می‌کنند

سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC ،سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC ماه ها بود که شاهد گزارشات غیر رسمی و اطلاعاتی هر چند تائید نشده در مورد تلفن پرچمدار بعدی کمپانی اچ تی سی بودیم تا اینکه نهایتا روز گذشته این سازنده ی تایوانی، گوشی هوشمند HTC U11 را معرفی کرد تا بتوانیم از مشخصات و اطلاعات فنی رسمی این دستگاه با خبر شویم. دراین راستا طولی نکشید که اعلام کرده  قصد دارد در اوایل سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹ به‌روزرسانی اندروید ۹ را برای سه مدل از گوشی‌های خود عرضه کند.باعصر اطلاعات همراه باشید.

سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC ،با اینکه گوگل هر لحظه ممکن است اولین پیش‌نمایش از نسخه توسعه‌دهندگان اندروید Q را منتشر کند؛ اما هنوز شرکت‌هایی مانند HTC وجود دارند که سخت تلاش می‌کنند تا اندروید پای را برای دستگاه‌های خود عرضه کنند. شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی اکنون اعلام کرده است که تا قبل از ماه ژوئن (خرداد) آخرین نسخه موجود اندروید، یعنی پای را برای سه مدل  گوشی‌ هوشمند خود ارائه خواهد کرد.

ما قصد داشتیم به‌روزرسانی اندروید ۹ را برای دستگاه‌های خود عرضه کنیم. اچ‌تی‌سی هم‌اکنون در تلاش است تا مطمئن شود به‌روزرسانی اندروید پای روی گوشی‌هایش قابل اجرا است و انتظار داریم که به‌روزرسانی این نسخه از اندروید روی سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC  U11+، U11 و +U12 در اوایل سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹ منتشر شود. زمان دقیق عرضه این بروزرسانی در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود.

موبایل سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC آپدیت اندروید 9 پای دریافت می‌کنند

اگر این سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC  از گوشی‌های اچ‌تی‌سی اندروید پای را دریافت کنند، به HTC U11 Life می پیوندند که در نوامبر ۲۰۱۸ نسخه اندروید پای را دریافت کرد. این گوشی در حال حاضر تنها مدل از گوشی‌های اچ‌تی‌سی است که آخرین نسخه اندروید را دریافت کرده است. بهرحال امیدواریم که HTC تا پایان سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹ به قولش عمل کند.