ماوس بی‌سیم و پرسرعت برای کاربران حرفه‌ای زمان مطالعه: ۳ دقیقه

ماوس بی‌سیم و پرسرعت برای کاربران حرفه‌ای

ماوس بی‌سیم و پرسرعت برای کاربران حرفه‌ای

ازماوس کامپیوتر احساس نارضایتی میکنید ودوست دارید با یه ماوس بی سیم و پرسرعت کارکنید چون بروزشدن برنامه هاتون وکارهای که با سیستم انجام میدید میخواهید برایتان رضایت بخش ونتیجه خوبی بدست بیارید خب تو سایتمون ما یهترین ها رو معرفی می کنیم تابتونید بهترین ها رو انتخاب کنید پس باسایت ما عصر اطلاعات همراه باشید.


Razer Basilisk Ultimate یک ماوس مخصوص بازی بی سیم کشنده و همه منظوره برای گیمرهای جدی PC است که باید همه توقف ها را انجام دهند.
Razer Basilisk Ultimate Review را بخوانید
بهترین بازیکنان ESPORTS که به دنبال بی سیم رفتن هستند Razer Viper Ultimate یکی از بهترین بازی های موشکی را که یک بازیکن esports رقابتی می تواند درخواست کند ، از بین برد و ارتقا داد. این یک برنده است ، اما نسخه را با اسکله شارژ دریافت کنید.

Dark Core RGB Pro SE Corsair با یک سنسور به روز شده و دکمه های جانبی بازسازی شده ، یک ماوس عالی را برای نگه داشتن آن در رتبه اول به روز می کند.
G502 Lightspeed Logitech گران است ، حتی برای ماوس بی سیم ، اما شما بدون مزایای تمام کنترل های بی سیم از مزایای آن بهره مند خواهید شد.
بررسی ماوس بی سیم Logitech G502 Lightspeed

SteelSeries Rival 650 قادر به کار با سیم یا بی سیم و بسته بندی وزنه های قابل جابجایی و نرم افزار قوی ، یک موس بسیار انعطاف پذیر برای گیمرهای قدرت است که بدنبال یک دستگاه در همه موارد هستند.
Asus ROG Chakram یک موس بازی بی سیم برجسته است ، با “ابرقدرت” ظاهری – یک جوی استیک انگشت شست – که می تواند خوش دست وطراحی بامزه ای داشته باشد
ماوس بی سیم MX Vertical Ergonomic Logitech فوق العاده راحت است ، اما این راحتی می تواند به قیمت کاهش بهره وری برای برخی از کاربران باشد.

ماوس Microsoft Precision Mouse ماوس راحت و باکیفیتی برای کاربران برق است اما دارای کاستی هایی است که ما را از یک توصیه صریح دور می کند.Microsoft Precision Mouse Review را بخوانید

انتخاب های ما را مقایسه کنید
ماوس های بی سیم طی سه تا پنج سال گذشته مسیری طولانی را طی کرده اند. نسخه های جدید و بهبود یافته فناوری هایی که سازندگان ماوس از آن برای اتصال دستگاه ها از طریق هوا استفاده می کنند ، یک اتصال پایدار و تقریباً بدون تاخیر را به عنوان عادی برای دنده های بی سیم با کیفیت بالا در نظر گرفته اند. به همین ترتیب ، باتری های بهتر و سخت افزار کارآمدتر باعث شده است که شارژ هر چند وقت یکبار نگران کننده باشد ، نه یک مسئله مکرر. اگرچه نوار ساخت یک ماوس بی سیم قابل استفاده بالاتر از یک صفحه کلید بی سیم است ، جایی که تحمل کمی تاخیر ورودی آسان تر است ، اکنون بسیاری از شرکت های خارج از کشور محصولاتی را تولید می کنند که از نمونه های متصل به کابل غیر قابل تشخیص هستند.

چه نوع اتصال بی سیم بهترین است؟
مانند صفحه کلیدهای بی سیم ، اکثر ماوس های بی سیم یکی از دو روش اتصال به دستگاه ها را ارائه می دهند. اکثریت آنها از اتصال مبتنی بر رادیو با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز استفاده می کنند که با یک دانگل USB که به کامپیوتر یا Mac خود وصل می کنید همگام سازی می شود. برخی از ماوس ها ، به ویژه مدل های ساخته شده برای دفتر یا تلفن همراه ، از طریق بلوتوث متصل می شوند ، که فرض نمی کند رایانه مشتری از اتصال بلوتوث پشتیبانی کند ، به هیچ سخت افزار دیگری احتیاج ندارید.