ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity

ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity

ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity،ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity شرکت محبوب ریزر در تولید لوازم جانبی لپ تاپ و کامپیوتر فعالیت زیادی دارد ، اخیرا یکی از محصولات پیشرفته ی خود را با عنوان ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity عرضه کرده است. باعصراطلاعات همراه باشید.

ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity ماوس Razer Naga Trinity Gamming mouse طبق همان طرح های سری اول ماوس‌ های Naga طراحی شده است، اما با امکانات نوین و ویژگی های چشمگیر ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity که سبب برتری ماوس مخصوص بازی ریزر Naga Trinity نسبت به مدل‌های پیشین خود شده است.

ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity یکی از هیجان‌انگیزترین ماوس‌ها در میان ماوس‌های گیمینگ موجود در بازار است. به همراه این ماوس یک پکیج سه‌تایی از صفحات قابل تعویض ارائه می‌شود. این پکیج شامل یک صفحه با ۲ کلید، یک صفحه با ۷ کلید و یک صفحه با ۱۲ کلید است که با اتصال به بدنه ماوس ریزر Naga Trinity ، قابلیت جدیدی را به آن اضافه می‌کنند.

دقت حسگر این ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity در حدود ۱۶۰۰۰ DPI است که برای ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity دقت فوق‌العاده بالایی محسوب می‌شود. بدنه این  ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity به‌گونه‌ای طراحی شده که در استفاده طولانی مدت، دست کاربر را اذیت نخواهد کرد، اما این ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity هم برای کاربران راست دست طراحی شده است. این ماوس از طریق کابل USB به کامپیوتر، لپ‌تاپ و سایر دستگاه‌های دیجیتال دارای پورت USB متصل می‌شود. نوع حسگر این ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity نوری و ۵G است. ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity  از فرکانسی در حدود ۱ گیگاهرتز و سرعتی در اندازه ۴۵۰ اینچ بر ثانیه بهره می‌برد. این ماوس گیمینگ مجهز به سوپیچ مکانیکی است و از حافظه هیبریدی داخلی و ابری بهره می‌برد. گفتنی است ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity حدود ۱۲۰ گرم، وزن دارد.

یکی دیگر از محصولات کمپانی ریزر  به غیر از ماوس گیمینگ ریزر مدل Naga Trinity که در فهرست ده تایی ما جای دارد،ماوس گیمینگ ریزر مدل Basilisk است. این ماوس از حسگر نوری با دقتی معادل ۱۶۰۰۰ DPI برخوردار است که در اجرای بازی‌های سخت و پیچیده کامپیوتری به کمک کاربر می‌آید. ماوس گیمینگ ریزر مدل Basilisk با نورهای کروماتزئین شده است که علاوه بر زیبایی، هیجان اجرای یک بازی را برای کاربر چند برابر می‌کند. کلیدهای مختلف روی بدنه این ماوس، قابل برنامه‌ریزی هستند و در بازی‌های استراتژیک به کمک کاربر می‌آیند. طراحی این ماوس کاملا ارگونومیک است و در استفاده طولانی مدت دست کاربر را اذیت نخواهد کرد اما باید گفت که این ماوس مخصوص کاربران راست دست، طراحی شده و به خوبی در دستان آنها جای می‌گیرد. این ماوس تنها ۱۰۷ گرم وزن داشته و با استفاده از کابل USB به کامپیوتر، لپ‌ تاپ و سایر لوازم دیجیتالی که از پورت USB پشتیبانی می‌کنند، متصل می‌شود. سرعت حرکت این ماوس ۴۵۰ اینچ بر ثانیه است و فرکانسی در حدود ۱ گیگاهرتز دارد. این ماوس نیز از حافظه هیبریدی داخلی و ابری پشتیبانی می‌کند.