دانلود نرم افزار xps برای ویندوز اکس پی

دانلود نرم افزار xps برای ویندوز اکس پی

دانلود نرم افزار xps برای ویندوز اکس پی

دانلود نرم افزار xps برای ویندوز اکس پی شاید بتواند مشکل کاربران ویندوز اکس پی را با xps که الان خیلیم مد شده برطرف کنه.

نرم افزاری در ویندوز های سون و ۸ موجود است تحت عنوان xps print این نرم افزار وظیفه پرینت گرفتن و نمایش فایلهای خود را دارد در ویندوز های ۷ و ۸ اما اگر بخواهیم از خروجی این نرم افزار در ویندوز اکس پی (xp) استفاده کنیم به چگونه باید عمل کنیم؟

دانلود نرم افزار xps

XPS یکی از فرمت های شرکت مایکروسافت است که برای نمایش و جا به جایی اسناد بدون تغییر در انواع سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرد و از ویندوز ۷ به بعد به صورت پیش فرض قابل نمایش خواهد بود.

این فرمت می تواند در کنار PDF برای جا به جایی و مدیریت اسناد بسیار مفید باشد. پایه این فرمت برخلاف PDF بر XML بنیان نهاده شده است. توانایی مدیریت ، نمایش و چاپ از مهم ترین و کلیدی ترین خصوصیات این ابزار بسیار مفید و سبک محسوب می شود. برخلاف تصور خیلی از افراد، کار با این فرمت بسیار ساده است و به راحتی می توان از آن بهره گرفت پس نگران نحوه استفاده از آن نباشید.

درواقع،XPS  برای مشاهده فایل هایی با فرمت XPS مناسب می باشد. از XPS می توان برای نمایش برخی فایل ها در ویندوز از آن استفاده کرد. به عبارتی، XPS دقیقا همان کاری را انجام می دهد که PDF انجام می دهد.

اگر ویندوز شما XP می باشد و شما به هر دلیلی ویندوز شما قادر به باز کردن فایل های XPS نیست، می توانید نرم افزار کم حجم و کاربردی XPS Viewer را با استفاده از لینک موجود دریافت و نصب کنید تا به راحتی بتوانید اینگونه فایل ها را باز کنید. لازم به ذکر است که حجم نرم افزار XPS تنها ۲ مگابایت می باشد و بر روی تمامی ویندوزها نیز قابل اجرا است.

نکته:

ضمنا شما با نصب این برنامه علاوه بر باز کردن فایل های XPS می توانید با استفاده از درایور پرینتر مجازی که همراه این برنامه نصب می شود هر فرمت و سندی را به XPS تبدیل کنید.

ویژگی های مهم نرم افزاز XPS  :

  • مدیریت ، نمایش و چاپ فرمت XPS
  • سهولت در بهره گیری از نرم افزار
  • فرمت بسیار سبک ، مفید و کاربردی در کنار PDF
  • امکان تبدیل همه خروجی ها به این فرمت
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷ و ۸

قطعا شرکت مایکروسافت برای این مسئله هم چاره اندیشی کرده است و آن راه هم راهی نیست جز نرم افزار xps viewer در ویندوز اکس پی شما میتوانید این نرم افزار را برای اولین بار برای کلیه ویندوزهای اکس پی ۳۲ و ۶۴ بیتی دانلود و از استفاده آن لذت ببرید.
شما با نصب این نرم افزار بر روی ویندوز اکس پی علاوه بر این که قادر به اجرای فایلهای خروجی آن توسط ویندوز ۷و ۸ هستید بلکه میتوانید آنها را در ویندوز اکس پی تولید کنید. پرینت های این نم افزار از کیفیت بالایی برخوردار است.
تصویر این نرم افزار در بخش درایور و پرینتر ویندوز ۷ و ۸

نرم افزار نمایش xps در اکس پی

نرم افزار نمایش xps در اکس پی

لینک دانلود مستقیم

لینک دانلود کمکی

xps viewer download windows xp

حجم : ۲ مگ

پسورد درصورت وجود : asre-info.ir