عصر اطلاعات : مرکز نرم افزاری و خدمات فوق تخصصی وب سایت ها

وب سایت عصر اطلاعات که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید جزو معدود وب سایتهایی است که با اطلاعات فردی و تجربیات و دانش شخصی بنا نهاده شده است و هدف آن هم از ابتدا درج مطالب نایاب در وب سایت های فارسی زبان بوده است، اگر چه برای دسته نرم افزار ها مجبور به استفاده از سایر منابع بوده ایم اما در آموزشی ها سعی مان بر درج مطالب ناب و کاربردی بوده است.

مجوز مرکز نرم افزاری موسسه عصر اطلاعات

تاسیس وب سایت asre-info.ir به صورت رسمی در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۲ بوده که بدلیل مشکلاتی و حمایت از دامنه فارسی تعویض دامنه داشتیم و وب سایت فعلی ادامه دهنده راه وب سایت قبلی ما یعنی عصر اینفو است و این دامنه هم اکنون واگذار شده است.

عصر اطلاعات در چه تاریخی و چگونه شکل گرفت؟

مرکز خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات صاحب امتیاز برند سئو ۶ است و جالب است بدانید که ایده شکل گیری عصر اطلاعات در سال ۱۳۸۳ توسط مدیریت عصر اطلاعات با شرکت در دوره های ICDL جان گرفت.

ورود به حوزه وبلاگ نویسی در سال ۱۳۸۷ باعث تغییرات اساسی در روند پیدایش عصر اطلاعات شد و ذهنیت ما کاملا به سمت وب متمایل شد.

در نهایت با ورود رسمی به بازار کار و ثبت رسمی مرکز عصر اطلاعات در اصناف ج.ا.ا در سال ۱۳۸۹ عزم خود را جزم کردیم تا بتوانیم مباحث کامپیوتری و روز را به صورت آنلاین در وبلاگ و سایت های خود به رایگان به مردم آموزش دهیم.

ورود به دانشگاه جهت انجام تحصیلات آکادمیک در سال ۱۳۹۰ جهت تازه ای به فعالیت ما داد.

در همان آغاز راه، رسما پروژه های طراحی وب برای همکلاسی ها را آغاز کرده و آموزش های مباحث طراحی سایت در دانشگاه برای دانشجویانی که متوجه مبحثی نمی شدند را انجام می دادم.

راه اندازی فروشگاه محصولات ایست نود ۳۲ به آدرس : asreeset.ir در ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ توسط عصر اطلاعات انجام شد.

اتمام کاردانی فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۲ با معدل ۱۸ انگیزه ای بود برای ورود به دوره کارشناسی.

آغاز دوره کارشناسی آی تی بنده همراه شد با سفارشات بیشتر مشتریان برای پروژه های سئو و کاهش رتبه الکسا که خب اکثرا هم از تهران و سایر شهر ها بودند و خب کارشان را به صورت منظم انجام می دادیم. در آن سال ها تعدادی از همکلاسی های خوب دانشگاه رو با خود همراه کردم و برخی از امور را به آنها محول کردم

و در نهایت هم سایت سئو ۶ در ۴ آبان ۱۳۹۴ رسما افتتاح کردیم تا پاسخ گوی نیاز وز افزون کاربران خود باشیم.

از آن به بعد تا کنون نیز سختی و خوشی های زیادی را پشت سر گذاشته ایم که در ادامه برایتان بازگو می کنیم.

هدف ابتدایی راه اندازی این وب سایت بر آوردن نیاز مشتریان شرکت خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات ( واقع در خراسان رضوی – تربت حیدریه – خیابان مطهری – پاساژ قائم – طبقه -۱ ) بوده است.

عصر اطلاعات

اما در همان ابتدای کار با توجه به پشتوانه دو سال تحقیق پیوسته در خصوص سئو تصمیم بر آن گرفتیم تا مطالب سئویی را که واقعا صحیح بوده و به سرعت بازدهی خود را نشان می دهند در دسته سئو سایت گنجانده و آن ها را هم به مرور زمان به سایت اضافه کنیم…رفته رفته سایت اسکلت ساختاری مطالب خود را شکل داد و باز هم ایده ها یکی پس از دیگری به سایت اعمال می شد تا اینکه ایده کاهش رتبه الکسا نیز به آنها افزوده شد.

در حال حاضر هم هدف ما ارائه خدمات سئو در وب سایت سئو ۶ و ارائه خدمات پشتیبانی فوق تخصصی سئو و امنیت سایت در هاست ۹۸ و ادامه روند مطالب دانلودی و دروس رشته فناوری اطلاعات در این وب گاه است.

مشخصات مدیریت سایت عصر اینفو – عصر ایست – سئو ۶ به شرح زیر است

سعید اسحاق زاده

سعید اسحاق زاده

مدیر شرکت خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات

مسلط به کد نویسی html – مسلط به css3 و طراحی قالب های شخصی وردپرسی، همچنین مسلط به ولید کردن قالب های وردپرسی در w3.org

آشنا با وردپرس و جوملا

آشنا با فتوشاپ براکت و بوت استرپ

کارشناس فناوری اطلاعات ( ورودی ۱۳۹۰ کاردانی و ۱۳۹۲ کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی ترم بهمن و خروجی بهمن ماه ۱۳۹۴ ) متخصص سئو وب سایت های وردپرسی و متخصص در امر کاهش رتبه الکسا و سئو وردپرس….

برخی از نمونه کار های کاهش رتبه الکسا

این چهار “ت” شعار ما است :

تخصص – تسلط – تجربه – تعهد

لینک برخی از بلاگ های فعال ما..::

عصر اطلاعات
سئو ۶
هاست ۹۸
کامپیوتر و تازه های آن
آموزش مجازی کامپیوتر
بلاگ عصر اطلاعات
مرجع سخت افزار