عصر اطلاعات : مرکز نرم افزاری و خدمات فوق تخصصی وب سایت ها

وب سایت عصر اطلاعات که هم اکنون در حال مشاهده آن هستید جزو معدود وب سایتهایی است که با اطلاعات فردی و تجربیات و دانش شخصی بنا نهاده شده است و هدف آن هم از ابتدا درج مطالب نایاب در وب سایت های فارسی زبان بوده است، اگرچه برای دسته نرم افزار ها مجبور به استفاده از سایر منابع بوده ایم اما در آموزشی ها سعی مان بر درج مطالب ناب و کاربردی بوده است.

تاسیس وب سایت asre-info.ir به صورت رسمی در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۲ بوده که بدلیل مشکلاتی و حمایت از دامنه فارسی تعویض دامنه داشتیم و وبسایت فعلی ادامه دهنده راه وبسایت قبلی ما یعنی عصر اینفو است.

هدف ابتدایی راه اندازی این وب سایت بر آوردن نیاز مشتریان شرکت خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات ( واقع در خراسان رضوی – تربت حیدریه – خیابان مطهری – پاساژ قائم – طبقه -۱ ) بوده است.

عصر اطلاعات

اما در همان ابتدای کار با توجه به پشتوانه دو سال تحقیق پیوسته در خصوص سئو تصمیم بر آن گرفتیم تا مطالب سئویی را که واقعا صحیح بوده و به سرعت بازدهی خود را نمایش می دهند در دسته سئو سایت گنجانده و آن ها را هم به مرور زمان به سایت اضافه کنیم…رفته رفته سایت اسکلت ساختاری مطالب خود را شکل داد و باز هم ایده ها یکی پس از دیگری به سایت اعمال می شد تا اینکه ایده کاهش رتبه الکسا نیز به آنها افزوده شد.

در حال حاضر هم هدف ما ارائه خدمات سئو در وب سایت سئو ۶ و ارائه خدمات مختصص آنتی ویروس نود ۳۲ در وب سایت عصر ایست و ادامه روند مطالب دانلودی و دروس رشته فناوری اطلاعات در عصر اینفو است.

مشخصات مدیریت سایت عصر اینفو – عصر ایست – سئو ۶ به شرح زیر است

سعید اسحاق زاده

سعید اسحاق زاده

مدیر شرکت خدمات نرم افزاری عصر اطلاعات

مسلط به کد نویسی html – مسلط به css3 و طراحی قالب های شخصی وردپرسی، همچنین مسلط به ولید کردن قالب های وردپرسی در w3.org

آشنا با وردپرس و جوملا

آشنا با فتوشاپ براکت و بوت استرپ

کارشناس فناوری اطلاعات ( ورودی ۱۳۹۰ کاردانی و ۱۳۹۲ کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی ترم بهمن و خروجی بهمن ماه ۱۳۹۴ ) متخصص سئو وب سایت های وردپرسی و متخصص در امر کاهش رتبه الکسا و سئو وردپرس….

برخی از نمونه کار های سئو

برخی از نمونه کار های کاهش رتبه الکسا

این چهار “ت” شعار ما است :

تخصص – تسلط – تجربه – تعهد

لینک برخی از بلاگ های فعال ما..::

عصر اطلاعات
سئو ۶
هاست ۹۸
کامپیوتر و تازه های آن
آموزش مجازی کامپیوتر
بلاگ عصر اطلاعات
مرجع سخت افزار