زمان مطالعه: ۲ دقیقه

قوانین و مقررات خرید از عصر ایست

۱- درج نام حقیقی و ایمیل درست الزامیست در فرآیند خرید.

۲- اگر چنانچه خریدار ایمیل خود را به هنگام خرید درست وارد نکرده باشد اکانت خریداری شده به دستش نخواهد رسید و عواقب آن بر عهده خود خریدار خواهد بود.

۳- تخفیف محصولات برای خریداران ویژه می باشد و تنها با تماس با ما امکان گرفتن تخفیف در خرید محصولات فرآهم خواهد شد

۴- تخفیف در خرید تعداد ۵ اکانت به بالا حدود ۲۰ در صد خواهد بود

۵- آموزش نحوه تنظیم و آپدیت آنتی ویروس هم در سایت درج شده و هم بعد از خرید برای کاربر ارسال خواهد شد.

۶- کاربر خود باید توانایی تنظیم آنتی ویروس را داشته باشد و ما فقط او را راهنمایی خواهیم کرد.

۷- اگر آنتی ویروس شما از قبل به هر روش دیگری آپدیت می شده است بهتر است آن را حذف و مجدد نصب کنید، چرا که رجیستری آنتی ویروس ممکن است اجازه آپدیت به شیوه جدید را به شما ندهد.

۸- اگر با تمام راهنمایی ها باز هم کاربر نتواند آنتی ویروس خود را از سرور ما آپدیت کند، او باید پس از نصب مجدد سیستم عامل خود اقدام به نصب آنتی ویروس و پس از تنظیم آن اقدام به آپدیت نماید.

۹- اگر باز هم کاربر نتواند با تمام راهنمایی های ما آنتی ویروس خود را آپدیت کند، در صورتی که تمام مراحل را همانگونه که به وی گفته شده انجام داده باشد، ما میتوانیم با دریافت هزینه ۵۰۰۰ تومان آنتی ویروس او را از طریق نرم افزار تیم ویور برایش آپدیت کنیم.

۱۰- پس از خرید هیچ پولی بازگشت داده نخواهد شد، فقط در صورت وجود مشکل از سمت ما و خرابی یوزر یوزرنیم و پسورد ارسالی به مدت یکسال بی قید و شرط تعویض خواهد گشت.

۱۱- یوزرنیم و پسورد خریداری شده (در صورت عدم اطلاع به ما در تلگرام به شماره همراه ۰۹۱۵۶۵۸۱۴۹۲) نهایتا ظرف مدت ۲۴ ساعت برای کاربر به همراه توضیحات و لینک آموزشی ها ایمیل خواهد شد.

۱۲- در صورت وجود اختلال یا مشکل در آپدیت این وظیفه کاربر است که مشکل خود را از طریق راههای ارتباطی ما به ما بیان نماید و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال کوتاهی وی در بیان مشکلاتش را نخواهیم پذیرفت.

۱۳- مشخصات لایسنس خریداری شده پس از حداکثر ۴۸ ساعت در سایت عصر ایست ثبت خواهد شد و شما می توانید مشخصات یوزرنیم و پسورد خریداری شده خود را به همراه اطلاعات خود در صفحه مربوط به خودتان مشاهده نمایید.

۱۴- راه کار های بیان مشکلات به ما به شرح زیر است :

۱- مستقیما به بنده در تلگرام (فقط جهت مواقعی که یوزرنیم و پسورد را بعد از ۲۴ ساعت از خرید دریافت نکرده اید یا اینکه در تنظیم آنتی ویروس مشکل دارید)

۲- مستقیما با مسئول پشتیبانی در تلگرام (برای مواقعی که مشکلات آپدیت شما جدیست یا اینکه مشخصات شما در ایست پلاس مشکل دارند)

۳- تماس با بنده (جهت گرفتن نمایندگی یا تخفیف بیشتر در خرید های بالای ۵ عدد)

سعید اسحاق زاده

۴- ارسال ایمیل به ایمیل پشتیبانی عصر ایست (support@asreeset.ir) جهت پاسخ به سوالات قبل از خرید یا پیرامون روش آپدیت