اسکین مدیا پلیر Windows Media Player Skine دانلود رایگان

اسکین مدیا پلیر Windows Media Player Skine دانلود رایگان

ظاهر یا اسکین هر نرم افزاری بسته با انتخاب کاربران آن نرم افزار از اهمیت خاصی برخوردار است.

نرم افزار مدیاپلیر به علت قدیمی بودن آن و ظهورش با سیستم عامل ویندوز نرم افزاری است که شاید کمتر کسی باشد که کاربر ویندوز باشد و از آن استفاده نکند، در نتیجه اسکین یا اسکاین یا ظاهر مدیا پلیر برای هر کاربری مهم است و جذاب.

    • ” target=”_blank”>

اسکین مدیاپلیر

اسکین های مدیا پلیر که توسط شرکت مایکروسافت عرضه میشود به علت مشغله شرکت مایکروسافت به کارهای مختلفی نظیر سیستم عامل ۸ و ۷ و پشتیبانی آنها و مجموعه های آفیس این شرکت دیگر اسکین جدیدی برای مدیا پلیر تولید نخواهد شد و سایتهایی هستند که این کار را عهده دار شده اند و اسکین های مختلف متنوع و جذابی تولید کرده اند. در این مطلب برای شما ۵ تا از زیبا ترین اسکین های مدیاپلیر را آماده کرده ایم.

دانلود اسکین های مدیا پلیر در ادامه مطلب

مشاهده نمونه های موجود در این فایل فشرده

اسکین مدیاپلیر آندرگراند 2

اسکین مدیاپلیر ورد آف وارکرافت

اسکین اسکاین ظاهر مدیا پلیر

دانلود ۵ اسکین مدیاپلیر به حجم ۱۶٫۶ مگابایت پسورد فایل : asre-info.ir می باشد.

توضیح مختصر نصب : برای نصب این مجموعه کافیست آن را از حالت فشرده خارج کرده و سپس فایل ها را تک تک اجرا کنید پنجره ای برای شما پس از نصب باز میشود که میگوید میخواهید این اسکین را ببینید و میتوانید همان موقع مدیا پلیر را روی اسکین نصب شده ببینید. همچنین تمامی پوسته ها یا اسکین های مدیا پلیر از بخش اسکین قابل دسترسند . هر اسکین تمامی قابلیت های مدیا پلیر را دارا میباشد و فقط کمی باید به آنها عادت کنید.

با عصر اطلاعات همواره بروز باشید با امید این که این مجموعه نیز نیاز کاربران را بر آورده ساخته باشد .