دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا nvidia geforce

دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا nvidia geforce

دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا nvidia geforce

دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا nvidia geforceانویدیا از شرکت های آمریکایی می باشد که فعالیت بسیار مفیدی در زمینه ساخت کارت های گرافیکی داشته است . باعصراطلاعات همراه باشید.

این شرکت به خوبی توانسته خود را در صدر جدول برترین و با کیفیت ترین ویدیو کارت ها نگه دارد . این گرافیک متناسب برای افرادی می باشد که باسیستم های کامپیوتری خود بازی های متفاوتی اجرا میکنند . شما برای راه اندازی و استفاده هرچه بهتر و پر سرعت تر از این گرافیک نیاز به درایور آن دارید . شما میتوانید درایور مورد نیاز خود را بسته به نوع سیستم ، از سایت دانلودکار به صورت مستقیم دانلود کنید .

nVIDIA GeForce Driver ۴۱۷.۷۱ WHQL x64 اگر از کاربرانی هستید که جدیدترین بازی ها را تهیه می کنید و دوست دارید که آن ها را با بالاترین کیفیت ممکن اجرا کنید ، نیاز به جدید ترین نسخه ی کارت گرافیک دستگاه خود دارید . باید بدانید که با نصب درایور جدید کارت گرافیک خود می توانید قدرت عملکرد کارت گرافیک و در نتیجه سرعت و کیفیت بازی ها را بالاتر ببرید و از آن بیش از پیش لذت ببرید .

از این رو دانلود درایور nVIDIA GeForce Drivers درایور جدید کارت گرافیک انویدیا را برای شما بازی خورهای عزیز آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم برای اجرای روان تر بازی ها و نرم افزارهای گرافیکی ، حتما کارت گرافیک دستگاه خود رو به آخرین ورژن آپدیت نمایید . همچنین برای مشاهده ی فیلم های ۳ بعدی نیز می توانید از درایور انویدیا استفاده کنید و تاثیر چشمگیر آن را مشاهده نمایید . شما هم اکنون می توانید 

 دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا nvidia geforce

 درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز xp نسخه x86 ۲۸۴ مگابایت

 درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز xp نسخه x64 ۳۳۱ مگابایت

 درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز win.7-8-8.1 نسخه ۳۲ بیت ۳۳۷ مگابایت

 درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز win.7-8-8.1 نسخه ۶۴ بیت ۴۴۴ مگابایت

 درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز win.10 نسخه ۳۲ بیت ۳۸۰ مگابایت

 درایور کارت گرافیک nvidia geforce برای ویندوز win.10 نسخه ۶۴ بیت ۴۴۹ مگابایت

رمز فایل ها : www.downloadha.com