ریکاوری هارد با easeus هنگام خطای f is not accessible هارد

ریکاوری هارد با easeus هنگام خطای f is not accessible هارد

ریکاوری هارد با easeus هنگام خطای f is not accessible هارد هم ممکن است و هم بسیار ساده و روان انجام می شود و این بار در عصر اطلاعات با قرار دادن لینک دانلود  easeus partition master کرک شده قصد داریم شما را در رفع این مشکل تا بازگردانی تمام فایل ها به صورت سالم هنگام ارور هارد is not accessible در هر درایوی کمک کنیم.. با ما تا رفع مشکل access denied در هارد اکسترنال همراه شوید

ریکاوری هارد

امروزه، هارد‌های اکسترنال به طور گسترده ای برای ذخیره‌ی داده‌ها و اطلاعات شخصی مانند فایل‌های متنی، تصاویر، فایل‌های صوتی، فیلم و غیره استفاده می‌شوند. حتما برای شما هم پیش آمده است که بروز ارور”is not accessible ” درهارد اکسترنال، شما را از دسترسی به فایل ها و داده های خود باز داشته است و این مشکل شما را کلافه کرده است. بسیاری از افراد این مشکل را در موقعیت های مختلف و همچنین در نسخه های مختلف سیستم عامل های کامپیوتری گزارش کردند.

خطای if is not accessible

اگر شما هم بدنبال رفع مشکل if is not accessible the parameter is incorrect یا خطای is not accessible در اینترنت جستجو کرده باشید حتما با راه حل های آن آشنا شدید و اکثرا هم شما را به نتیجه نرسانده اند چون اکثر مطالب اینترنت در ایران متاسفانه کپی هستند و همه یک راه حل اشتباه را کپی میکنند و میذارن جهت خالی نبودن سایتشان و رتبه گرفتن و بازدید داشتن..

اما واقعیت موجود این است که این مشکل if is not accessible the parameter is incorrect یا خطای is not accessible با دو نرم افزار فقط قابل حل آسان هست که یکیشون همین  easeus partition master کرک شده هست که در سایت های ایرانی موجود نیست و ما اولین سایت ایران هستیم که لینک دانلود easeus partition master کرک شده را بطور رایگان برای شما قرار می دهیم امیدواریم که مورد توجه و استفاده شما قرار بگیرد و مشکل شما را کامل حل کند..

ریکاوری هارد و بروز ارور”is not accessible ” درهارد می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که ما به مهم ترین دلایل آن اشاره کرده ایم. برخی از دلایل این مشکل عبارتند از:

 • هارد اکسترنال ممکن است که یک درایو جدید بدون پارتیشن باشد. اگر هارد اکسترنال یک هارد کاملاً جدید باشد و هیچ نوع پارتیشنی برای آن وجود نداشته‌ باشد، سیستم شما نمی‌ تواند اندازه‌ی درایو را تشخیص دهد و همین موضوع باعث می شود هارد دیسک شما شناسایی شود و ارور”is not accessible” برای آن نشان داده شود.
 • دلیل دوی که می تواند این مشکل را برای شما به وجود آورد، قدیمی بودن نرم افزار درایور شما است. امکان دارد که درایور قدیمی شما هارد اکسترنال تان را در Device Manager شناسایی کند، اما در Disk Management نتواند این کار را انجام دهد که این موضوع نیز یکی دیگر از دلایل غیر قابل دسترس بودن هارد است و می تواند بسیار اهمیت داشته باشد، زیرا ممکن است برخی از افراد این مورد را نادیده بگیرند و از آن به راحتی بگذرند.
 • شاید شما هارد اکسترنال را با Bitlocker رمزگذاری کرده اید و همین موضوع باعث شده است که شما با این ارور مواجه شوید. پس اگر شما از Bitlocker برای رمزگذاری هارد دیسک خود استفاده کرده اید، ممکن است با ارور”is not accessible” برخورد کنید و باید آن را حل کنید.

مهمترین مشکلات و جستجو های مرتبط با این مطلب :

 • easeus data recovery wizard کرک شده

 • ارور is not accessible

 • رفع مشکل access denied در هارد اکسترنال

 • ارور هارد is not accessible

 • پیغام is not accessible در هارد

 • is not accessible مشکل هارد

 • f is not accessible the parameter is incorrect مشکل

 • C D E f is not accessible مشکل

ریکاوری هارد با easeus هنگام خطای f is not accessible هارد هم کار بسیار آسانی هست و در چند سه گام ساده شما کار را تمام میکنید و آن سه گام هم اینا هست : انتخاب درایو و زدن اسکن – اسکن و انتخاب فولدر هایی که قصد ریکاوری دارید – ریکاوری و انتخاب درایوی که قصد ریستور شدن در آن را دارید

 • تذکر : بهتره درایوی که به مشکل خورده رو فرمت نکنید و در همین حین که خطا میده اقدام به ریکاوری کنید و حتما درایو دیگه ای برای ریکاوری در نظر بگیرید
 • این نرم افزار تست شده و حدود ۸۰۰ گیگ اطلاعات مهم یکی از مشتریان رو به خوبی ریکاوری کرده است

دانلود easeus partition master کرک شده

حجم ۳۹.۷ مگابایت پسورد ندارد

هزینه رایگان جهت حمایت از عصر اطلاعات ما را به دوستان خود معرفی کنید