مقایسه ایست نود۳۲ آنتی ویروس و ایست اسمارت سکیوریتی

مقایسه ایست نود۳۲ آنتی ویروس و ایست اسمارت

 جستجو … مقایسه ایست نود۳۲ آنتی ویروس و ایست اسمارت سکیوریتی

محصولات امنیتی معروف شرکت ESET به عنوان پرطرفدارترین راه حل های امنیتی در میان کاربران ایرانی با عناوین ESET NOD32 Antivirus و ESET Smart Security معرف حضور همگان میباشند. باعصراطلاعات همراه باشید.

این دو محصول پرطرفدار بواسطه تکنولوژی های برتر تشخیص و مرمت فایلهای آلوده و استفاده از متدهای موثر متعدد در امر بازیابی و تامین امنیتی رایانه ها بسیار فراگیر و مورد استفاده کاربران بسیاری قرار گرفته اند.

اگر بدنبال آنتی ویروسی ساده و کارآمد برای کامپیوتر خانگی خود هستید ایست ناد۳۲ آنتی ویروس یک انتخاب قابل اطمینان برای شماست. محافظتی مناسب در برابر انواع بد افزار ها را برای شما فراهم می آورد و اگر ویروس وارد سیستم شما شد می تواند سیستم شما را مرمت کند. استفاده از این آنتی ویروس به سادگی خوردن یک قطعه کیک است.

از آنجایی که انواع بدافزارها به روش های مختلف توانائی این را دارند که به سیستم شما آسیب برسانند، بهترین آنتی ویروسی که ابزار مناسب برای مقابله با آنها را داشته باشد این نرم افزار است . آنتی ویروس ESET NOD32 در برابر ویروس ها، کرم ها، تروژان ها، جاسوس افزار ها و روبات ها از سیستم شما محافظت می کند. این آنتی ویروس زمانی که شما آنلاین هستید تمامی ایمیل های ورودی و خروجی شما را اسکن می کند و همچنین می تواند حافظه های جانبی را به محض اتصال بلافاصله اسکن نماید.

این نرم افزار فایل ها را در لحظه باز شدن آن اسکن می کند. این قابلیت به شما این اطمینان را می دهد که در صورت اجرا شدن یک فایل حاوی ویروس، هیچ خطری متوجه کامپیوتر شما نخواهد شد. زمان انجام این اسکن با سرعت بسیار بالایی انجام می شود و شما اصلا متوجه انجام این فرایند نخواهید شد.

اگر آنتی ویروس ESET NOD32 فایلی مشکوک یا تهدید کننده را شناسایی کند، این فایل را با لیست ویروس های شناخته شده خود مقایسه می کند و درصورت لزوم اقداماتی نظیر پاکسازی فایل، قرنطینه کردن فایل آلوده و حذف فایل مذکور را انجام می دهد. اما تاثیر نرم افزار محدود به بدافزارهای شناخته شده نمی باشد و فایل هایی که به نظر خطرناک میباشد را ارزیابی می کند حتی اگر در لیست تهدید های شناخته شده نباشد.

حتی برای بهترین آنتی ویروس دنیا هم این امکان وجود دارد که کد مخربی وارد سیستم شود. اگر این اتفاق هنگامی که از آنتی ویروس ESET NOD32 استفاده می کنید افتاد، خیالتان راحت باشد چون این با استفاده از این آنتی ویروس می توانید دیسک بوتی تهیه کنید که کامپیوتر خود را به حالت اولیه خود که درست کار می کرده برگردانید.

حتی تمام تازه کارهای دنیا هم می توانند از این نرم افزار استفاده کنند چون کاربرد و تنظیمات ساده ای دارد. شما به سادگی می توانید تنظیمات زمانبندی، گزارش گرفتن و اتفاقات صورت گرفته روی سیستم را تنظیم کنید. سادگی و قدرت این آنتی ویروس به شما این امکان را می دهد که فقط آن را نصب کنید و زمام امور را به دستش بسپارید، چون همه کار های امنیتی را خودش بصورت خودکار انجام می دهد.

همچنین لازم به ذکر است که در آزمایشات AV-Test در کشور آلمان برای عملکرد آن بر روی ویندوز ۷ امتیاز ۸۳ و بر روی ویندوز XP امتیاز ۹۲ از ۱۰۰ امتیاز داده شده است.

ESET اسمارت سکیوریتی یک نرم افزار کامل اینترنت سکیوریتی است که با ابزار کنترل والدین قوی، دیواره آتش، ضد هرزنامه، قابلیت ضد سرقت و از همه مهمتر خاصیت ضد بدافزار امنیت کاملی را برای سیستم شما فراهم می آورد. با دارا بود تنوع نسخه های قابل نصب بر روی انواع ویندوز، سیستم عامل مک و انواع لپ تاپ، اسمارت سکیوریتی به منزله ابزاری مناسب برای اکثر کامپیوتر های خانگی می باشد.

این نرم افزار در آزمون های AV-Test با دریافت امتیاز ۹۸٫۲ درصد، امنیتی قابل اعتماد را برای امنیت کامپیوتر شما فراهم می کند. این امتیاز ها نشان می دهد که توانایی شناسایی تمامی انواع بدافزار، روبات ها، ویروس ها، کلاهبرداران، حملات هکر ها و بیش از آن را دارد.

هنگامی که برای اولین بار از ESET اسمارت سکیوریتی استفاده می کنید، اولین اسکن شما در عرض چندین دقیقه صد ها هزار فایل را اسکن می کند که برای یک اینترنت سکیوریتی کاملا عادی به نظر می رسد. با این حال شما می توانید زمان های اسکن کامپیوتر را زمان بندی کنید و به آن دستور دهید که چه زمان هایی سیستم شما را اسکن کند.

علاوه بر شناسایی و حذف بدافزارها، با استفاده از دیواره آتش شخصی و اسکن حافظه های قابل حمل از بروز هرگونه خطر بر روی سیستم شما جلوگیری می کند. مهمترین مزیت این آنتی ویروس ابزار کنترل والدین قدرتمند آن است که شما می توانید حتی سایت هایی که محتوای نامطلوب برای فرزندان عزیز شما دارند را از دسترس خارج نمائید. همچنین شما می توانید سایت های بخصوص را فیلتر کرده و مدت زمان دسترسی کودکان به اینترنت را نیز محدود نمایید.

مهمترین مزیت ESET اسمارت سکیوریتی قابلیت ضد سرقت آن است که در صورت مفقود شدن لپ تاپ، شما می توانید به محض اتصال دستگاه به اینترنت IP آن را بدست آورید و به راحتی بوسیله IP می توانید موقعیت مکانی آن را بدست آورید. همچنین در آخرین نسخه این آنتی ویروس امکان گرفتن عکس از وب کم لپ تاپ نیز وجود دارد. اسمارت سکیوریتی محافظتی موثر و کافی به شما تقدیم می کند. توانایی شناسایی و قدرت امنیتش آن را به یک نرم افزار قوی و مدعی در امر اینترنت سکیوریتی تبدیل کرده است.

در پایان به یاد داشته باشید که بهترین روش برای محافظت از سیستم های خانگی آنتی ویروسESET NOD32 می باشد. زیرا توانایی شناسایی بدافزارها در این آنتی ویروس فوق العاده است و هنگامی که شما نیاز به کنترل فعالیت فرزندانتان در اینترنت را دارید با استفاده از نسخه اسمارت سکیوریتی می توانید به حفظ سلامت اخلاقی و روحی فرزندانتان کمک کنید و به یاد داشته باشید که علاوه بر تمامی مزایایی که ایست ناد۳۲ دارد، اسمارت سکیوریتی دارای دیواره آتش قابل اعتماد، ابزارکنترل والدین و قابلیت ضد سرقت است. پس بهترین گزینه آنتی ویروس برای حفظ امنیت لپ تاپ شما ESET اسمارت سکیوریتی می باشد.