نرم افزار پیام رسان تلگرام ایرانی سروش مزایا و معایب

نرم افزار پیام رسان تلگرام ایرانی سروش مزایا و معایب

سروش

این روز ها همه درگیر مقایسه ی تلگرام با شبکه های اجتماعی داخلی هستند . متاسفانه تلگرام شده منبع شایعه سازی و شایعه پراکنی و هر آن به کانال ها و گروه های ضد اسلامی آن اضافه می شود . در ادامه با معایب تلگرام بیشتر آشنا شوید و همچنین نحوه فعال سازی اینترنت یکساله سروش رو به شما معرفی میکنیم.

تلگرام با تعداد کاربر فوق العاده زیاد مکان بسیار خوبی برای دشمنان اسلام و ایران است تا با راه اندازی کانال ها و گروه های ضد دین و ضد اخلاقی خانواده های ایرانی را از هم بپاشند. شرکت تلگرام اصلا اجازه دسترسی به سرور هاش رو به کسی نمیده و همین امر باعث میشه هرکسی از هر جایی بیاد و یه خبر بگه و شایعه درست کنه .

وزیر ارتباطات هم در این باره می گوید:

سروش یا تلگرام

و اما راه حل اینکه جلوگیری کنیم از این شایعات و نگذاریم هرکسی بیاد و توی نظم اجتماعی اختلال ایجاد کنه اینکه بیایم از شبکه های اجتماعی ایرانی مثل سروش استفاده کنیم که حداقل مطئنیم سرورهاش ایرانیه و اگه یه جایی مشکلی برامون پیش اومد میتونیم پیگیری کنیم و شخص خاطی رو دستگیر نماییم.

امنیت

هیچ سیستمی در جهان نمیتواند ادعای ۱۰۰% امن بودن را بکند و اگر فرهنگ استفاده از پیام رسان ها را در خود نهادینه کنیم با هک تمام اطلاعاتمان هم هیچ مشکلی برامون پیش نخواهد آمد

طبق فتوای مقام معظم رهبری سرقت اطلاعات حرام است و مدیران سروش متعهد به حفظ حریم خصوصی کاربران ایرانی شده اند

سرعت کار با سروش هم در نسخه های جدید خیلی بهتر شده و امکانات پرداخت و خیلی امکانات جالب دیگه ای هم هم بهش اضافه شده و هم روز به روز اضافه تر میشه.

ویدئو زیر را از دست ندید :

سروش جدید

نرم افزار سروش دارای یک برنامه یکساله اینترنت رایگان می باشد که هرگونه تبادل اطلاعات در آن کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید این برنامه را از لینک زیر دریافت کنید :

نحوه فعال سازی اینترنت یکساله رایگان سروش

دانلود از کانال تلگرام عصر اطلاعات

تذکر :
جهت استفاده رایگان از اینترنت سروش میبایست از عدم استفاده سایر نرم افزار ها از اینترنت مطمئن شوید یا آنها را حذف کنید
نرم افزار های گوگل پلی و جیمیل و تلگرام و.. میتونن خودکار از اینترنت شما استفاده کنن

طبق اعلام مدیران سروش در حال حاضر ممکن است اینترنت رایگان در سراسر کشور پوشش داده نشده باشد و باید صبور باشید

لینک دانلود مستقیم نرم افزار فعالسازی اینترنت رایگان سروش