چگونه تعداد فالوورهای اینستاگرام را بالا ببریم؟

بالا بردن فالوورهای اینستاگرام

بالا بردن فالوورهای اینستاگرام

بعضی ازکاربران دغدغه دارند که چطور فالوورهای اینستاگرام خود را بالا ببرند وبعضی وابسته به واقعیت شغلی خود نیازبه بالا بردن فالوورهای خود رادارند این مطلب را بخوانید تا درقبال پرسش خود به اهمیت آن پی برده باشید باعصراطلاعات همراه باشید

بالا بردن فالوورهای اینستاگرام چگونه است؟

اینستاگرام ماهیانه، ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. از همین رو نه تنها افراد برای به اشتراک گذاری حالات و خاطرات خود از اینستاگرام استفاده می کنند، بلکه اینستاگرام عرصه مناسبی برای بازاریابی شده است. به ویژه که اینستاگرا م نیز با ارائه سرویس ها و قابلیت هایی همچوناستوری و ویدئو لایو جذابیت این شبکه اجتماعی را بیشتر کرده است. در این طلب قرار است به این سوالات پاسخ دهیم که چگونه تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را بالا ببریم؟متأسفانه گاهی برخی افراد از جمله بازیگران برای افزایش فالوور و افزایش لایک اینستاگرام به سرغ روش هایی غیر اصولی خرید فالوور فیک می روند. بنابراین توصیه می کنیم

روش های بالا بردن فالوورهای اینستاگرام

۱) نقطه فروش شما کجاست؟

این اولین قانون هر تجارتی است. شما باید بدانید که قصد انجام چه کاری را دارید. کار مناسب خود را پیدا کنید. کار خود را در اینستاگرام تشخیص دهید. مخاطبان خود را شناسایی کنید و بفهمید که روی چه کسانی می خواهید تاثیر گذار باشید. شما هیچگونه پیشرفتی در اینستاگرام نخواهید داشت اگر ندانید روی چه افرادی و چگونه روی آنها تاثیر بگذارید.

صرفا ارسال سلفی ها و وعده های غذاییتان منفعتی برایتان نخواهد داشت. بنابراین مهم است که شما بدانید نقطه فروش شما در کدام قسمت اینستاگرام است و مهارت خود را در نشان دادن آن بخش بالا ببرید.

۲) پست هایی با یک تیر و دو نشان

این باید واضح باشد، چیزی که در اینستاگرام منتشر می کنید باید از همه نظر کامل باشد. عکس ها و فیلم های بسیار جذاب که مردم آنها را لایک کرده و به اشتراک بگذارند. با این روش با تصاویری که بین افراد زیادی به اشتراک گذاشته می شود نفوذ شما در اینستاگرام بالا می رود.

عکس های زیبا همیشه در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی مورد استقبال قرار می گیرد. برای رسیدن به این هدف از فیلترهای اینستاگرام استفاده کرده و تصاویرتان را ویراش کنید. تحقیقات نشان می دهد که تصاویری که دارای فیلتر هستند ۲۱% بیشتر شانس دیده شدن دارند و ۴۵% بیشتر از تصاویر بدون فیلتر شانس دیده شدن دارند.

۳) مطالب دیگران را هم به اشتراک بگذارید

یکی از استراتژی های هوشمند برای بازاریابی در اینستاگرام، اشتراک مطالب تولید شده توسط کاربران است. آنها تصاویر سایت های پر مخاطب را ویرایش کرده و آن را در حساب کاربری خود منتشر می کنند. به نظر می رسد که این کار به نفع هر دو طرف می باشد و هرکسی دوست دارد که در کانون توجهات باشد. با قرار دادن مردم در کانون توجهات، انها از قرار گرفتن برندشان در این موقعیت هیجان زده خواهند شد. این یک استراتژی دو سر برد است.

۴) تعامل روزانه داشته باشید

نفوذ شبکه های اجتماعی فقط به داشتن یک حساب کاربری نسبتا خوب و منتشر کردن عکس های با کیفیت بالا مربوط نمی شود. این کارها برای داشتن فالوورهای زیاد کافی نیست. این امر نیاز به توجه به تعامل روزانه دارد تا نفوذ خود را افزایش دهید.برندهای تجاری که به طور مداوم پست ارسال می کنند حساب های کاربری موفق تری در زمینه افزایش فالوور در اینستاگرام هستند. این مهم است که شما چیزی ارائه دهید که توجه مخاطبان را به خود جلب کند، پست های شما، حسابتان را در اینستاگرام قابل توجه می کند. ارسال مطلب به طور مداوم (حداقل یکبار در روز) باعث می شود که توجه فالوورهایتان را جلب کنید.

۵) از هشتگ ها غافل نشوید

هشتگ در اینستاگرام بهترین راه برای جذب بینندگان است. اگر نحوه کار آنها را نمی دانید، الان زمان آن است که درباره آنها مطالعه کنید، چون تفاوت بزرگی در نمایش صفحه شما ایجاد خواهد کرد. جستجو در محتوای اینستاگرام به وسیله هشتگ مانند جست و جو در وبلاگ با استفاده از کلمه کلیدی می باشد. افزودن هشتگ به عکس های خود این امکان را فراهم می کند که غلاقه مندان به تجارت شما پست های شما را به راحتی ببینند.

شما می توانید در هر پست حداکثر ۳۰ هشتگ نوسته و بیشتر پیج های موفق از تمام این قابلیت برای فریب مخاطبان خود استفاده می کنند. هشتگ گذاری یک هدف خوب برای مخاطبان شماست.

 مهم ترین نکات هشتگ که باید بدانید

 ۶) به فالوور هایتان انگیزه دهید

بزرگ بودن شبکه های اجتماعی در وهله اول به علت مشارکت مردم است. آنها می خواهند نقش داشته باشند و این به نفع شماست که به آنها اجازه بدهید که درگیر شوند. این کار اجازه می دهد که جامعه شما رشد کند.

از مخاطبین خود بازخورد بخواهید. مسابقه عکاسی برگزار کنید و به شرکت کنندگان جایزه بدهید. مردم نام تجاری شما را در رسانه های اجتماعی دنبال کرده تا بتوانند از هرآنچه که شما به آنها ارائه می دهید استفاده کنند. در کپشن از آنها سوال بپرسید. از آنها بخواهید که دوستانشان را تگ کنند یا پست شما را دوباره ارسال کنند، این کار باعث می شود که شبکه و نفوذ شما رشد کند.

۷) در گفت و گوها شرکت کنید

گفت و گو کردن با فالوورهای خود باعث می شود که آنها را بهتر شناخته و بدانید که به چه مطالبی علاقه مند هستند. اگر فرصت لازم را دارید، اظهار نظر در مورد تصاویر بزرگترین تاثیر در برقراری ارتباط با مخاطب را دارد. اسم همدیگر را در زیر پست ها ذکر کرده و پست های همدیگر را به اشتراک بگذارید.برای رهبری کردن، اول باید یاد بگیرید که چگونه دنبال کنید. این جمله در واقع درست است. فالوورهایتان را فالو کرده و از طریق کامنت گذاشتن و پاسخ به کامنت ها با آنها در ارتباط باشید. این یکی از بهترین روشهای توجه به مخاطبین و افزایش نفوذ است. این کار ها یک میانبر برای افزایش نفوذ و دیده شدن بیشتر است، اما کمی زمان بر است و شما باید قدم به قدم حرکت کنید.

۸) از سایر شبکه های اجتماعی بهره مند شوید

مشارکت کردن با دیگران یکی از بهترین روش های جلب توجه بیشتر و بالا بردن تعداد فالوورهای اینستاگرام است. اینستاگرام این امکان را به شما می دهد که تصاویر خود را در سایر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توئیتر و … به اشتراک بگذارید. همچین شما می توانید تصاویر را در وبلاگ هایتان نیز استفاده کنید.

۹) توجه به روند

در رسانه های اجتماعی وقتی همه چیز در حال تحول است، روند قالبا می آید و می رود. این مهم است که شما روند را در پیش بگیرید. هشتگ یکی از روندهایی است که هنوز هم در اینستاگرام متداول است. پست های حمایتی نیز یکی از بهترین کارها برای جذب فالوورهای اینستاگرام است.

همراه بودن با تغییرات پلت فرم ها و روندهای جدید به رشد شما در شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد.

۱۰) ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

ابزارهای رایگانی قابل دسترسی هستند که به بررسی نفوذ شما در شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد. از این ابزار استفاده کنید تا بدانید که در چه بخش های احتیاج به بهبود عملکرد خود دارید.

۱۱) برای دیده شدن از ربات های بالا بردن فالوورهای اینستاگرام استفاده کنید

داشتن پست های جذاب و خلاقانه مهمترین شرط برای جذب فالوور هاست اما در عین حال شما نیاز دارید که پیج اینستاگرام شما دیده شود، در واقع باید پیج شما به افراد معرفی شود.به این منظور می توانید از ربات های بالا بردن فالوورهای اینستاگرام همچون ربات فالوجت ، با استفاده از پنل افزایش فالوور اینستاگرام  می توانید . از مزیت های فالوجت، واقعی بودن فالوورها می باشد. در واقع شما به کاربران واقعی معرفی می شوید و آنها در صورتی که به پست های شما علاقه مند شوند شما را فالوو خواهند کرد. بر خلاف روش های غیر منطقی و بی ثمر برای خرید فالوور فیک، این روش یکی از روشهای منطقی و مناسب برای افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد.