CSS Toolbox نرم افزار حرفه ای برای نوشتن دستورات CSS

CSS Toolbox نرم افزار حرفه ای برای نوشتن دستورات CSS

 

CSS مهم ترین بخش در هر وب سایت معروف می باشد، زیرا هیچ وب سایتی با سرعت لود پایین کاربران را به خود جذب نخواهد کرد. نرم افزار ساخت CSS را می توان جزء بهترین ها دانست. CSS نویسی هم به نوبه خود امری دشوار است و اگر به آن مسلط نباشید، حتما اشتباهاتی را هم در کد نویسی خواهید داشت که منجر مش شود سایت شما به خوبی نمایش داده نشود. با ما همراه باشید.

Css Toolbox یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای CSS نویسی می باشد که به صورت رایگان توسط شرکت Blumentals ارائه شده است. این نرم افزار دارای امکانات زیادی برای CSS نویسی حرفه ای دارد در عین حال محیط کاربری آن بسیار ساده و دوستانه است.
با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید طی چهار مرحله یک استایل شیت حرفه ای و عاری از هرگونه باگ ایجاد نمایید.
در مرحله اول، شما باید کدهای مورد نظر خود را وارد کنید. این نرم افزار دارای سیستم کدنویسی خودکار است که شما را در کدنویسی کمک خواهد کرد. در مرحله دوم بعد آن که کدنویسی شما به پایان رسید، نرم افزار آن را چک می کند و اشکالات احتمالی آن را پیدا می کند و آن ها  را تصحیح می کند و CSS نوشته شده را در مرورگرهای قدیمی نیز چک می کند تا با کلیه مرورگرها به درستی کار کند. در مرحله سوم از کار نرم افزار کدهای نوشته شده را بازخوانی می کند و بندهای اضافی را پاک کرده و استایت شیت شما را به صورت کاملا فشرده در می آورد تا در کمترین زمان ممکن بارگذاری گردد. در مرحله آخر هم نرم افزار کدهای نوشته شده را با قوانین W3C (کنسرسیوم جهانی وب) و CSS2.0 مطابقت می دهد و اشکالات احتمالی را برطرف می کند و استایل شما را آماده استفاده می نماید.

از جمله ویژگی های Free CSS Toolbox می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رایگان و بدون محدودیت در استفاده
دارای محیط کاربری ساده و دوستانه
سیستم تشخیص خودکار کدها جهت افزایش سرعت کدنویسی
امکان ویرایش کدهای آماده و هماهنگ کردن آنها با قالبهای جدیدتر
نمایش کدها به صورت رنگی که جهت مرور آسانتر کدها
باگ یابی و رفع اشکال خودکار
تست کدها در مرورگرهای قدیمی
فشرده سازی کاهش حجم فایل تا ۷۰ درصد
بررسی هماهنگی کدها با قوانین W3C (کنسرسیوم جهانی وب)
بررسی هماهنگی کدها با قوانین CSS2.0

دانلود نرم افزار CSS:

مسئول چیدمان و دکوراسیون داخلی سایت ها، CSS است. تمام رنگ بندی ها، برخی از تصاویر سایت، درشتی یا ریزی فونت ها، نوع آن ها، چپ چین، راست چین، فونت ها، رنگ های پس زمینه، همه و همه توسط CSS نوشته و مرتب می شوند.
به طور کلی، سایت بدون CSS ، مانند کیسه بدون بار است که بار همان استخوان بدن است و کیسه همان بدن انسان. اگر دقت کرده باشید، هنگامی که سرعتتان خیلی کم است سایت ها به صورت نوشته های زیر هم لود میشوند (این همان سایت بدون CSS است .)

بهتر است بدانید CSS قابل قبول است که هم تعداد خط کم تری داشته باشد و هم اینکه خلاصه شده باشد. به عنوان مثال: برای تعریف یک نوع نوشته می توانید فونت، اندازه و بزرگی آن را در یک خط نوشت و نیازی به چند خط نیست اما این که این CSS را چطور باید نوشت کاری تخصصی است که این نرم افزار (CSS Toolbox) به سادگی آن را برای شما انجام می دهد.

شما به راحتی و با استفاده از لینک زیر می توانید CSS Toolbox را دانلود کنید. پس عجله کنید!!

دانلود css toolbox

حجم ۱٫۳۴ مگابیت