پیغام خطای the location is not available چطور برطرف کنم

خطای the location is not available 

پیغام خطای the location is not available چطور برطرف کنم

پیغام خطای the location is not available ممکن است به علت ویروسی شدن فولدری مانند دسکتاپ به وجود آید اما برای رفع آن باید چه کاری انجام داد؟؟؟

قبل از اینکه به سراغ رفع مشکل the location is not available برویم و راه حل ها را بررسی نماییم، باید بدانیم دلیل به وجود آمدن این خطا چیست؟

  • نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که در قدم اول قبل از این که اقدام به خاموش کردن کامپیوتر کنید، باید ابتدا تمامی فایل ها را ببندید و تنها از طریق منوی استارت کامپیوتر را خاموش کنید.
  • نکته بعدی این که بسیاری از افراد هارد اکسترنال و یا فلش مموری خود را در میانه فرایند کار می بندند و این کار اشتباهی است، زیرا می تواند به مرور باعث دیده شدن خطای عدم نمایش هارد شود.
  • و آخرین نکته و دلیلی که می تواند این مشکل را به وجود آورد، وجود برخی از بدافزارها و ویروس ها می باسد که می تواند ارور Location is not available را به وجود بیاورد. پس دقت داشته باشید که بهتر است همیشه یک آنتی ویروس مناسب و قوی بر روی سیستم خود نصب داشته باشید تا از بروز این مشکل جلوگیری نمایید.

پیغام خطای the location is not available چطور برطرف کنم؟

راه حل های مختلف و متعددی برای حل این خطا وجود دارد که ما به برخی از آن ها اشاره کرده ایم و شما می توانید از آن ها بهره مند شوید.

استفاده از فایل کپی System Profile:

یکی از مراحلی که میتوان با استفاده از آن مشکل Location is not available را حل کرد، کی کردن System Profile در درایو C است.

گاهی اوقات این ارور به علت شناسایی نشدن پوشه ی Desktop در مسیر System Profile می باشد، درصورتی که ارور مورد نظر به این علت بوجود آمده باشد کافیست یک کپی از پوشه ی Desktop  را به آدرس مورد نظر ارسال نمود.

برای انجام این کار ابتدا به درایو C بروید و در مسیر C: >> Windows >> system 32 >> Config >> system profile  پوشه Desktop را قرار دهید.

این پیغام خطا : the location is not available به سادگی و با ساخت یک یوزر جدید ناپدید می شود و کار خاصی نمیخواد شما انجام بدید اما باز هم اگر به هر دلیلی نخواستید یوزر خود را تغییر دهید کار های زیر را مختصرا می توانید انجام دهید:

بنا به وبسایت مایکروسافت که در مورد این ارور (the location is not available) نوشته

به قسمت زیر در رجیستری بروید :

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesLanmanWorkstationParameters

خواهید دید که مقدار پیش فرض InvalidFileServerCacheLifeTime بهم خورده و آن را برابر ۳۰ قرار دهید.

اگر چنانچه مشکل the location is not available حل نشد دیدگاه بگذارید تا بررسی بشه