اخبار مهم روزانه این بخش تا دریافت خبر جدیدتر بروز نمیشود!:)

باز هم سرور های تلگرام در تاریخ 21 مهر 97 برای ساعاتی به مشکل خوردند و هموطنان ما نگران از بابت فیلتر شدن سرورها به ما رجوع کردند…

پیشنهاد ما برای بررسی مشکلات تلگرام این است که با استفاده از پراکسی به آدرس زیر رجوع کنید و سعی بر لاگین کردن نمایید چنانچه موفق به لاگین شدین تلگرام فیلتر شده و الا سرور آن به مشکل خورده:
web.telegram.org

محصولات

ارور bootmgr is missing

ارور bootmgr is missing از آن دسته از ارور های اعصاب خورد کن است که احتمالا شما نیز با آن در ویندوز ۷ برخورد کرده باشید.

ارور bootmgr is missing چیست در ویندوز 7 و 8

در اینجا قصد داریم به چگونگی برطرف کردن آن توسط یک دیسک نجات یا ویندوز لایو بپردازیم، که بسیار ساده و عجیب است

ارور bootmgr is missing همانند ntldr is missing به دلیل گم شدن یک فایل رخ می دهد و آن فایل شاید باورش برایتان سخت باشد اما همان فایل bootmgr است که به سادگی انتقال آن از روی دیسک ویندوز ۷ به درایو ویندوز ارور هم برطرف می شود.

اما برای این که شما بتوانید دوباره به ویندوز خودتان برگردید در این حالت شما نیاز به دیسک نجات یا ویندوز بوتیبل یا روشی دارید که به شما توانایی کپی فایل bootmgr را بدهد.

اگر شما به روش حل مشکل یا ارور NTLDR نگاهی بی ندازید شاید بهتر متوجه منظورم شوید.

معمولا ویندوز های موجود در بازار مانند MRT و… یک نسخه ویندوز بوتیبل در خود دارند که به شما امکان انجام این کار را می دهد.

هدف ما از درج این مطلب ارائه راه کار جدید و متفاوت بوده است که شاید بتواند ارور bootmgr is missing را برای شما سریعتر برطرف سازد و بتوانید دقایقی بیشتر به خانواده و سایر امورتان برسید.

ببخشید که ایام امتحانات بود و این ترم آخری نتونستیم آن طور که باید به درج مطالب مفید و آموزشی بپردازیم، و این شد که رتبه سایت کمی افت پیدا کرد و کاربران چشم انتظار شدند. اما از امروز به بعد هر روز حداقل یک مطلب را ان شا الله در دستور کار داریم و نیاز ما به بازخورد دیدگاه های مفید شما در خصوص رفع ارور bootmgr is missing یا هر ارور و مشکل کامپیوتری شما می تواند ضامن موفقیت روز افزون ما باشد . . . پس در درج دیدگاه کوتاهی نکنید

خانم خاکساری: مهندس منیره خاکساری کارشناس IT ++نویسنده در عصر اطلاعات++

خاکساری
خانم خاکساری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب مرتبط با ارور bootmgr is missing

دسته :

دانلود nhkg

برچسب ها :

* *
تاریخ : ۲۱ دی ۹۴ ساعت : ۷:۳۴ ب٫ظ
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama