چگونه سایت بسازیم کتاب PDF وصوتی راه اندازی سایت + مشاوره

کتاب آموزشی PDF و صوتی راه اندازی سایت + مشاوره

طراحی سایت امروزه برای هر کسب و کاری لازم و ضروری شده و اگر شما نتوانید یک سایتی برای خودتان طراحی کنید و یک سایتی داشته باشید که از طریق آن محصولات خودتان را به فروش بگذارید ممکن است در طی چند سال آینده کار شما با مشکل مواجه شود.

دلایل اهمیت، داشتن سایت، چیست؟

کتاب آموزش طراحی سایت pdf

همین الان کتاب را با مشاوره بخرید :

۰ تومانپرداخت سریع

پس از دانلود کتاب شما دسترسی به ۴ ساعت و نیم آموزش خواهید داشت و در کنار این آموزش های مرحله ای مشاوره ما را هم خواهید داشت.

چرا داشتن وب سایت مهم است؟

اگر سایت نداشته باشید ممکن است روز به روز فروش شما افت پیدا کند و نتوانید فروش بیشتری داشته باشید.

در ایام کرونا همه متوجه شدیم که افرادی که کسب و کار آنلاین داشتند و وب سایت برای فروش داشتند، فروش راحت تری داشتند و با مشکلات کمتری مواجه شدند و علاوه بر این توانستند مشتریان خود را حتی افزایش بدهند و فروش بیشتری داشته باشند.

ضمن اینکه اکثر مدیران وب و مدیر فروشگاه های اینترنتی در داخل منزل کسب و کار خودشان را راه اندازی کردند و از طریق اینستاگرام و وب سایت خودشان فروشی را ایجاد کردند.

و این فروش را افزایش دادند پس بنابراین همانطور که مشاهده می کنید، دنیا در حال تغییراتی است و ما هم باید با این تغییرات پیش بریم و در دنیا مجازی کسب و کار خودمان را معرفی کنیم.

چگونه سایت بسازیم؟

بسیار خوب شاید از خودتان بپرسید چگونه سایت بسازیم ما در کتابی که در سال ۱۳۹۹ در قالب PDF نگارش کرده ایم ضمن بیان اهمیت وب سایت و تاریخچه چند شرکت مطرح جزئیات انجام این کار را برای شما شرح داده ایم.

میخواهید طراح وب سایت خودتون باشید؟

اگر می خواهید که سایت خودتون رو در کمتر از یک ماه به صورت حرفه ای با تمام امکانات راه اندازی کنید، محصول طراحی وب سایت ما را از دست ندهید، در کانال تلگرامی آموزش طراحی وب سایت عصر اطلاعات منتظر شما هستیم.

چرا باید از اینترنت برای کسب درآمد استفاده کنیم؟

چرا باید از اینترنت برای کسب درآمد استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید معرفی کسب و کار ما در اینترنت باعث دیده شدن بیشتر کار شما در دنیای حقیقی نیز میشود و این دیده شدن هر چقدر که بیشتر باشد احتمال کسب درآمد بالاتر برای ما بیشتر است، پس بنابراین اگر ما از اینترنت برای معرفی کارمان استفاده نکنیم و فقط بخواهیم که کار رو در بازار کاری خودمون عرضه کنیم، توقع مشتری زیاد نباید داشته باشیم و هر روزی که از کارمان بگذرد کارمان بیشتر به فراموش شدن نزدیک می شود.

به وسیله دکمه خرید زیر همین الان کتاب PDF و صوتی ما را با مشاوره و ۴.۵ ساعت آموزش با سر فصل گام به گام بخرید :

۰ تومانپرداخت سریع

آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگان

آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگان

دو برنامه معروف برای طراحی سایت رایگان وجود دارد : ۱-وردپرس و ۲- جوملا

اما شاید از خود بپرسید که وردپرس بهتر است یا جوملا که ما از قبل در اینجا به آن پاسخ داده ایم.

اگر میخواهید کتابچه ۴۵ صفحه ای آموزشی ما را در قالب PDF به رایگان دریافت کنید کافیست به شماره ما در واتس آپ پیام ارسال کنید :

۰۹۱۵۶۵۸۱۴۹۲

مزایای معرفی کسب و کار در وب سایت شخصی چیست؟

معرفی کار ما در اینترنت این خوبی رو دارد که میتوانیم مشتری های واقعی کارمان را که اصلا شاید اطلاعی از کار ما نداشتند و بسیار هم خواهان کار ما هستند پیدا کنیم و کارمان را به دستشان برسانیم و آنها هم قطعا تبلیغ کار ما را پیش دوستان شان میکنند و با تبلیغات دهانی کار ما رونق پیدا میکند و موجب گسترش کار ما می شود و شرط آن هم انجام کار خوب است.

اگر هم می خواهیم از اینترنت و یا وسایل اینترنت برای معرفی و فروش کارمان استفاده نکنیم، اشکالی ندارد اما تلاش کنیم تا با افراد دیگر که چندین پیج مختلف و سایت دارند رقابت کنیم، قطعا خواهید دید که این کار نشدنی هست و امکان این کار به سادگی نخواهد بود.

یکی از مشتریان بنده در سالهای گذشته تعریف می کرد که شاگردش پس از مدتی خودش کارش را مجزا رو شروع کرد و رقیب جدی آنها شد و توانسته بود با زدن یک سایت و کار روی آن چندین منشی مختلف بگیرد و کارش را به خوبی توسعه و گسترش بدهد، او که خود شاگرد آنها بوده به جایی میرسد که برند کاریش از برند آنها که برند اول ایران در آن کار بوده معروفتر و پر فروش تر شود..

در یک کلام میخواهم به شما بگویم که اگر شما صاحب یک ایده یک کار کوچک و یا یک نوآوری هستید و آن را در اینترنت معرفی و به نام خود ثبت نکردید قطعا ضرر جبران ناپذیری کردید و فردی که از شما زودتر این کار رو در اینترنت شروع و معرفی کند گوی رقابت را از شما خواهد ربود.

پاسخگویی به سوالات شما در تلگرام و واتس آپ : ۰۹۱۵۶۵۸۱۴۹۲ مهندس اسحاق زاده مدیریت عصر اطلاعات


دیدید در ایام کرونا اونایی که سایت داشتند چقدر راحت بودند؟

ویژگی ها و مزایای وب سایت برای هر فردی چیست؟

ویژگی های که یک سایت برای کسب و کار دارد اینست که شما می توانید کسب و کار خودتان را داخل سایت معرفی کنید و فروش آنلاین خودتان را مطرح کنید. اطلاعات تماس و سایر مشخصات خودتان را داخل سایت داشته باشید.

و این سایت کاملا مدیریتش در دست شخص شما می باشد و هر لحظه ای از شبانه روز که بخواهید هر قسمتش را میتوانید تغییر دهید.

چرا اینستاگرام به تنهایی خوب و کافی نیست؟

اما مشکلی که در اینستاگرام وجود دارد اینست که ممکن است در برخی ساعات باز نشود و یا با کندی سرعت مواجه شود و مشتریان شما نتوانند محصولات داخل پیج اینستاگرام شما را ببینند.

حتی اینستاگرام به راحتی قابل سرقت و هک شدن است که این یعنی یک عمر زحمت شما ممکن است در یک روز بر باد رود در صورتی که در وب سایت شما می توانید بک آپ روزانه هفته ای و ماهانه داشته باشید.

اما اگر شما یک وب سایت داشته باشید و مشتریانتان را به سمت آن سوق دهید مشتریان در همه مواقع می توانند از سایت شما بازدید کنند و هاست ها  درحال حاضر اغلب اوقات در دسترس می باشند. (۹۹% آپ تایم)

بجز مواقع معدود و مشکلات خیلی جزئی که ممکن است در طول سال پیش بیاید هاست ها همیشه در دسترس هستند.

و میتوان گفت ۹۰ یا ۹۹ درصد آپ تایم دارند آپ تایم یعنی سایت شما بالا هست و قابل رویت توسط مشتریان شما هست. تضمینی که برای اینستاگرام وجود ندارد این است.

علاوه براین مزیت دیگری که سایت دارد و لازم است شما هم برای خودتان یک سایت طراحی کنید این است که سایت شما براحتی و با انجام امور سئو داخلی و سئوی خارجی می تواند، در موتور های جستجوگر مانند گوگل بالا بیاید.

پس شما مشتری های هدفتان یعنی کسانی که واقعا میخواهند خریدی انجام بدهند را میتوانید به سادگی از طریق کلمات کلیدی مرتبط به کارتان پیدا کنید و به آنها محصول خودتان را بفروشید.

مشکلات راه اندازی و نگه داری سایت چیست؟

مشکلی که در طراحی سایت وجود دارد و کسانی که سایت داشتند در سال های گذشته و ما با آنها برخورد داشتیم از آن رنج برده اند به شرح زیر است:

۱- برخی افراد چون اطلاعات کافی درمورد سایت و مدیریت آن ندارد بعد از مدتی سایت آنها به مشکل برخورد کرده و سایتشان را تعطیل یا نیمه تعطیل کردند.

۲- بعضی نیز متاسفانه سایتشان هک شده و دیگر کلا سایت را کنار گذاشتند و سمت سایت نرفتند.

مزایای پکیج و کتاب آموزشی PDF و صوتی راه اندازی سایت + مشاوره

چگونه سایت بسازیم کتاب PDF

خرید آنلاین کتاب چگونه سایت بسازیم PDF + فایل صوتی و مشاوره :

۰ تومانپرداخت سریع

مزایای خرید این پکیج آموزشی از ما چیست؟

ما برای شما امنیت سایت را تامین می کنیم و آموزش های لازم را در اختیارتان می گذاریم، و شما را تا حدی آموزش میدهیم که حداقل های مدیریت یک وب سایت را بدانید.

اگر شما این پکیج آموزشی ما را تهیه کنید می توانید در هر لحظه از سال ۱۴۰۰ یا ۱۴۰۱ یک هفته مشاوره رایگان دریافت کنید ضمن اینکه برای دانستن هر چیزی نمی خواهد داخل اینترنت کلی وقت بگزارید و آن را سرچ کنید، و ندانید که آیا مطلب درستی را پیدا می کنید و اگر آن را روی سایت خود انجام بدهید، ممکن است مشکل برخورد بکنید یا نکنید.

حتما همه شما می دانید که طراحی سایت چقدر گران است و طراحان سایت چقدر دور از دسترس اند.

و ما این مسئله را برای شما رفع کرده ایم….

طراحی یک سایت فروشگاهی خوب حداقل ۵ میلیون تومان الی ۱۰ میلیون تومان (به جز توسعه آن) هزینه دارد، و یک سایت شخصی هم راه اندازی اش کمتر از یک میلیون تومان هزینه ندارد.

همچنین میدانید که مشاورین وب سایت به سادگی در دسترس نیستند و پاسخگویی مناسبی ندارند.

شما با خرید این پکیج آموزشی و مشاوره ای دسترسی کافی به مشاورین مرکز عصر اطلاعات در ۲۴ ساعت شبانه روز دارید و ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.

بنابراین مزیت هایی که خرید پکیج اموزش طراحی سایت ما دارد به شرح زیر است:

۱. پس از خرید این پکیج آموزشی یک کتاب آموزش مقدماتی طراحی سایت را دریافت کرده ، کتاب به صورت فایل pdf و فایل صوتی همین کتاب خدمت شما عرضه می شود.

۲. پس از خرید در هر ماهی از سال ۱۴۰۰ می توانید یک هفته مشاوره رایگان بگیرید و هر سوالی که دارید از مشاوران ما بپرسید و مشاوران ما شما را راهنمایی کرده تا بتوانید کسب و کار آنلاین خودتان را راه اندازی کنید. همچنین اگر وب سایتی دارید می توانید سوالاتتان را از ما بپرسید.

۳. مورد سوم که مهم تر از همه می باشد این است که شما می توانید چکیده اطلاعات کل وب را در یک لحظه بدون اینکه نیازی به اینترنت داشته باشید، و یک سرچ طولانی برای مشکلات سایتتان را انجام دهید، می توانید از مشاوران ما راهنمایی بگیرید و مشاوران ما مشکل را برای شما توضیح می دهند .

همچنین اگر شما سایتی ندارید و می خواهید تازه سایتی را راه اندازی کنید پس از تماس از طریق راه های ارتباطی، مشاوران ما به شما آموزش می دهند که قبل از راه اندازی سایت چه نوع دامنه و هاستی بهتر است تهیه کنید و مسیر درست را پیش بگیرید و در وقت زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و دوباره مسیر اشتباهی که دیگران رفته اند را طی نکنید.

آموزش راه اندازی وب سایت مقدماتی

خرید آنلاین کتاب چگونه سایت بسازیم PDF + فایل صوتی و مشاوره :

۰ تومانپرداخت سریع

ما در پکیج خود تجربه ۹ساله خود را عرضه میکنیم و این تجربه بسیار ارزشمند تر از قیمتی می باشد که برای خربد این پکیج گذاشته ایم و هدف ما افزایش خدمت رسانی به شما است و نمونه کارهایی که در طی این سال ها انجام داده ایم عبارتند از:

نمونه کار های طراحی سایت و سئو ما :

سایت seo6.ir

سایت عصر اطلاعات

سایت ایجان زعفران : supersaffron.ir

سایت ۰۲۱ تهران : ۰۲۱tehran.ir

سایت هاست ۹۸ : host98.pro

سایت safenicka.com (مشاوره سئو و بهینه سازی)

سایت : https://continuousinksupplysystem.com.au/en/ (مشاوره سئو و بهینه سازی)

تماس در تلگرام : ۰۹۱۵۶۵۸۱۴۹۲ مهندس اسحاق زاده

و سایت های بسیار دیگری که از نام بردن آنان معذوریم.

امیدواریم پس از خرید این پکیج و استفاده از محتوای آموزشی آن، کاربردی ترین پکیج آموزشی برای شما باشد و بتواند تمام سوالات شما را پاسخ بدهد.

لازم به ذکر است این پکیج آموزشی طی مراحلی بروز رسانی خواهد شد و نقاط کور یا مجهول آموزش را پوشش خواهیم داد.

تذکر :

در حال حاضر مراحل آموزشی به صورت قدم به قدم از ویدئوهای موجود در وب گلچین شده و خدمت شما عرضه می شود.

چگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیمچگونه سایت بسازیم

آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگانآموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگانآموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگانآموزش طراحی سایت با وردپرس pdf رایگان