باز كردن گاوصندوق كاوه چطور انجام میشود؟ زمان مطالعه: ۳ دقیقه

باز كردن گاوصندوق كاوه

باز كردن گاوصندوق كاوه

در این مطلب از عصر اطلاعات به نکات مهم و کلیدی باز کردن گاوصندوق کاوه می پردازیم.

باز کردن گاوصندوق کاوه از چه روش هایی انجام می شود؟

اول با کلید اگر کلید گاوصندوق باشد، که در این حالت لازم است رمز گاوصندوق را بدانید و رمز را وارد کنید و روی رمز تنظیم کنید پنل رمز رو و سپس کلید را بچرخانید.

دوم اینکه کلید گاوصندوق را گم کرده باشید و ندانید رمز هم چه بوده که در این حالت بهترین کار تماس با فروشنده گاوصندوق و یا مرکز خدمات گاوصندوق است.

اگر گاوصندوق کلیدش گم شد و رمز آن هم فراموش شد چه کنم؟

نگران بازگشایی گاوصندوق خود نباشید تیم بازگشایی گاوصندوق امداد کاوه در کنار شماست تا در سریعترین زمان ممکن گاوصندوق شما را بازگشایی کند.

بازگشایی گاوصندوق کاوه و انواع مختلف در مدت زمان متفاوت انجام میشود و مدت زمان بازگشایی گاوصندوق بستگی به نوع گاوصندوق و نوع رمز آن دارد.

مدت زمان بازکردن گاوصندوق ها در بهترین حالت دو الی سه ساعت در گاوصندوق های مختلف و حداکثر در بدترین حالت دو الی سه روز خواهد بود.

در صورت فراموش كردن رمز گاوصندوق کاوه باز کردن درب گاوصندوق را از امداد کاوه بخواهید

بازکردن گاوصندوق

باز كردن گاوصندوق كاوه

مرکز امداد کاوه (یکی از بهترین مراکز خدمات گاوصندوق) به هیچ عنوان مراجعه به کلید ساز را برای بازگشایی گاوصندوق یا باز کردن گاوصندوق کلیدی بدون کلید توصیه نمی کند و این کار موجب آسیب دیدن قفل گاوصندوق خواهد شد و ممکن است دردسر های زیادی برایتان درست کند.
طريقه باز كردن گاو صندوق کاوه

ساده ترین شیوه های بازگشایی گاوصندوق کاوه توسط سارقان که باید بدانید

کارهایی که در اینجا ذکر می کنیم خیلی ساده هستند و شما با رعایت آن ها می توانید از بازگشایی گاوصندوق کاوه و سرقت محتویات گاوصندوقتان جلوگیری کنید.

۱- ساده‌ترین راه برای باز کردن یک گاوصندوق فهمیدن رمز آن است و استفاده از رمزهای آزمایشی ممنوع است.

۲- نوشتن رمز گاوصندوق روی بدنه آن یا روی هر چیزی در نزدیکی آن ممنوع است.

دو مورد فوق بازگشایی گاوصندوق کاوه را ساده می کند و باید از آن ها پرهیز شود.

نکات مهم در امنیت گاوصندوق

همیشه بهترین کار این است که یک صاحب گاوصندوق، رمز آزمایشی را پس از خرید گاوصندوق تعویض ‌کند یا از فروشنده این کار را بخواهد. که متاسفانه این کار هم معمولا توسط خریداران یا فروشنده ها انجام نمی شود.

متاسفانه بیش‌تر خریداران گاوصندوق، با همان رمز آزمایشی از گاوصندوق استفاده می‌کنند و خودشان باعث بازگشایی گاوصندوق کاوه توسط سارقان می شوند.

رمز های آزمایشی برای بیشتر گاوصندوق‌ها شناخته شده و مرسوم است و معمولا هم توسط کلید سازها و دزدان گاوصندوق‌ها شناخته شده‌ است.

 

بله اگر شما همچنان دارید از رمز هایی که حدس زدن آن ها بسیار ساده است استفاده می کنید گاوصندوق تان در معرض خطر جدی بازگشایی گاوصندوق کاوه توسط افراد ناخواسته است و ما در امداد کاوه برای دارایی شما نگرانیم.

چراکه حدث زدن رمز هایی مانند تاریخ تولد شما که در جواز کسب شما درج شده یا توسط دوستان و آشنایان شناخته شده است و یا بخشی از شماره همراه شما که بر روی شیشه مغازه درج شده باشد یا شماره مغازه و.. پیدا کردنش کار سختی نیست.

پس سعی کنید همیشه در گام اول رمز گاوصندوق پیش فرض را تغییر دهید و یک رمز مناسب و غیر قابل حدث زدن بگذارید.

برای باز کردن گاوصندوق کاوه چه کنیم

برای باز کردن گاوصندوق کاوه قدیمی شما فقط باید از کلیدهای چند محور استفاده کنید. البته استفاده از مته، شوک و سنجاق و ابزار خاص نیز مفید هستند که روش باز کردن گاوصندوق قدیمی با این ابزار در این مقاله توضیح داده شده است.
برای باز کردن گاوصندوق کلیدی با کلید در صورتی که کلید تان گم شده است بهتر است پیش کلید ساز نروید و این کار را به نمایندگی های معتبر تعمیر گاوصندوق بسپارید تا در آینده امنیت گاوصندوق تان به خطر نیفتد. روش باز كردن گاوصندوق کلیدی با کلید به طور کامل در این مقاله توضیح داده شده است.

مرجع اصلی : امداد کاوه طباطبایی