10 سایت برای ایندکس سریع مطالب در گوگل

۱۰ سایت برای ایندکس سریع مطالب در گوگل

10 سایت برای ایندکس سریع مطالب در گوگل

یکی از تصورات رایج و غلطی که افراد در خصوص گوگل دارند، این است که آن ها فکر می کنند زمانی که یک عبارتی را گوگل جستجو می کنند، نتایج جستجوی خودشان را مشاهده می کنند اما در واقع اینطور نیست. شما در نتایج جستجو سایت هایی را که در لیست ایندکس گوگل قرار گرفته اند را مشاهده می کنید.

ایندکس سریع مطالب در گوگل

چرا ایندکس شدن سایت اهمیت دارد؟

اگر می خواهید کاربران بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید، ایندکس شدن یکی از فاکتورهای اصلی در این زمینه است. ایندکس، توجه افراد را به کسب و کار شما ترغیب می کند و در نهایت آنچه را که می خواهید ارائه کنید به کاربران نشان می دهد. شما در این زمینه باید بهترین محتواها را تولید کنید. خیلی از افراد به اشتباه تصور می کنند که بالافاصله بعد از انتشار پست، باید پست مورد نظر باید در نتایج جستجو نشان داده شود، در صورتی که برای قرار گرفنم یک سایت در نتایج گوگل، یک پروسه طولانی و کاملی را باید طی کرد.

دو روش قرار گرفتن سایت در لیست ایندکس گوگل

۱. از سایت های دیگر لینک دریافت کنید و وقتی که گوگل آن سایت ها را بررسی می کند، سایت شما را هم بررسی کرده و ایندکس می کند. تنها مشکلی که ممکن است در این روش با آن برخورد کنید، این است که اگر هیچ ارتباطی بین صفحات داخلی سایت شما وجود نداشته باشد، فقط همان صفحه ای را که موتور جستجوگر آن را می بیند در لیست ایندکس گوگل قرار می دهد.

۲. با استفاده از نقشه سایت و معرفی لینک سایت خود به گوگل می توانید هنگامی که موتور جستجوگر صفحه اصلی شما را بررسی می کند، با استفاده از نقشه به دیگر صفحات هدایت شود و آن ها را ایندکس نماید.

پینگ کردن چیست؟

پینگ کردن موتور های جستجو به این معنا است که به موتور های جستجوگر اطلاع دهیم که در سایت ما مطلب جدیدی منتشر شده است. در واقع، پینگ کردن در زمینه وب سایت ها به این معنا است که یک مکانیزم بر پایه  XML-RPC که یک وبلاگ یا وب سایت سرور را مطلع می کند که محتوای سایت به روز رسانی شده است. سپس یک لیست از وبلاگ هایی که به روز شده اند تهیه می شود.

مزایای استفاده از پینگ دهی به موتور های جستجو و ایندکس سریع مطالب در گوگل

  • تسریع در جابجایی رتبه سایت
  • تسریع در ایندکس شدن آخرین تغییرات مطالب
  • و جابجایی سریع رتبه

گفتنی است که همانطور که مت کاتز یکی از کارشناسان ارشد گوگل هم به آن اشاره کرده است سایت ها در آخرین آپدیت گوگل بیشتر بر اساس Title و توضیحات جابجا می شوند و این امر می تواند شما را برای تغییر دادن هفتگی عناوین و توضیحات مطالب مشتاق تر کند و بخواهید تست کنید توضیحات و عناوین مختلف را با انواع قرار گیری کلمات کلیدی در ابتدای آن و آخر آن ها ببینید. نکته قابل توجه این است که ایندکس مجدد سایت شما ممکن است یکی دو هفته به طول بیانجامد و شما نتوانید سئو خود را به موقع به ثمر برسانید و پینگ دادن به گوگل و سایر موتور های جستجو راهکاری ساده اما کاربردی برای کوتاه کردن مدت انتظار اجباری شما برای ایندکس به روز رسانی های جدید سایت است.

ایندکس در فارکس چیست؟

حال که فواید پینگینگ را دانستید، می توانید از لینک ۱۰ سایت زیر برای ایندکس سریع مطالب در گوگل استفاده کنید :

۱.Pingler

۲.Ping-O-Matic 

۳.Google ping

۴.Ping Farm 

۵.Feed Shark– Feed Shark

۸. وب مستر گوگل 

۹.PingMyBlog.com 

۱۰.Ping.in

بک لینک ایرانی هم در افزایش سرعت ایندکس مطالب موثر است.

در زیر ۵ سایت را برای ایندکس کردن سریع سایتتان ارایئه داده ایمکه می تواند برای شما مفید واقع شود:

  1. pingmylink.com
  2. freeseoindexer.com
  3. free-backlinks.net/ping-my-url.html
  4. www.pingmyurl.org
  5. seoworld24x7.com/ping-website-url-online

سخن آخر

یک روش برای اطمینان از این که گوگل اطلاع دارد که صفحات سایت شما وجود دارند، ایندکس کردن است. پس به طور کلی، دو دلیل برای ایندکس نشدن وجود دارد:

یک: وجود مشکلات فنی

دو: انتخاب محتواهای بی کیفیت برای کاربران، که موتور جستجوگر گوگل صلاح نمی بیند آن ها را در صفحات نتایج جستجوی خود قرار دهد.