4 ترفند بسیار جالب شناسایی فالور واقعی از فالور فیک اینستاگرام

۴ ترفند بسیار جالب شناسایی فالور واقعی از فالور فیک اینستاگرام

4 ترفند بسیار جالب شناسایی فالور واقعی از فالور فیک اینستاگرام

شناسایی فالور فیک از فالور واقعی 

امروزه اینستاگرام بعنوان یه نرم افزار بسیار کاربردی درعرصه تبلیغات وکسب درآمدهای کوچک و بزرگ وارتباط بامشتری درعرصه جهانی فعالبت  میکند و دراین راستا فالور فیک از فالور واقعی از اهمیت  ویژه ای برخوردار می باشد درادامه مطلب با عصر اطلاعات همراه باشید.

حتما شما هم در اینستاگرام با پیج های متعددی برخورد داشته اید که فالوورهای عجیب و غریب دارند و از طرفی شما بنا به هر دلیلی در اعتماد به این پیج ها مشکوک هستید. یا میخواهید به آنها تبلیغ بدهید یا میخواهید خرید کنید.

پس روش تشخیص فالوور واقعی و فیک چگونه است؟

ما در این قسمت چند روش برای شناسایی فالور فیک از فالور واقعی یک پیج بیان میکنیم که شما با بررسی هر کدام از روش ها میتوانید برای شناسایی فالور فیک از فالور واقعی به یک سطح از اطمینان برسید.

میخواهید طراح وب سایت خودتون باشید؟

اگر می خواهید که سایت خودتون رو در کمتر از یک ماه به صورت حرفه ای با تمام امکانات راه اندازی کنید محصول طراحی وب سایت ما را از دست ندهید، در کانال تلگرامی آموزش طراحی وب سایت عصر اطلاعات منتظر شما هستیم.

روش اول: بررسی محتوا و موضوع پیج :

یک پیج اینستاگرامی را در نظر بگیرید که تنها ۲۰ پست دارد و تاریخ اولین پستی هم که ارسال کرده است مربوط به سال گذشته است! اما ۲۰۰ هزار فالوور هم دارد!! شناسایی فالور فیک از فالور واقعی خوب اولین چیزی که به ذهنتان میرسد فیک بودن فالوورهاست که درست هم هست. یا اینکه یک پیج با موضوع فروش کفش روزانه ۱۰ پست از مدل های مختلف کفش را ارسال میکند و ۴۰۰ هزار فالوور هم دارد. اولین سوالی که به ذهنتان میرسد این است که چرا ۴۰۰ هزار نفر هر روز باید ۱۰ مدل کفش را مشاهده کنند!!!؟؟؟ البته هستند پیج های فروشگاهی که در کنار فروش محصول پست های بسیار جالبی هم ارسال میکنند که مخاطب را دل زده نکنند از مشاهده مکرر مدل ها که حساب این پیج ها جداست.

روش دوم: بررسی فالوورهای پیج : شناسایی فالور فیک از فالور واقعی

به قسمت فالوورهای پیج مورد نظر بروید و بصورت لیست وار آنها را ببینید اگر تعداد زیادی فالوور خارجی یا عربی دیدید طبیعتا آن پیج فالوور فیک دارد یا تعداد زیادی پیج مشاهده کردید که نام و ای دی های عجیب و غریبی دارند یا تصویر پروفایل ندارند یا وقتی صفحه همین فالوورهای مشکوک را باز میکنید تعداد فالوور و فالویینگ با هم همخوانی ندارد برای مثال میبینید ۱۰۰ فالوور دارد و ۵۰۰۰ فالویینگ! شک نکنید که این پیج فالوور فیک خریداری کرده است.

4 ترفند بسیار جالب شناسایی فالور واقعی از فالور فیک اینستاگرام

روش سوم: بررسی کامنت پست های پیج : شناسایی فالور فیک از فالور واقعی

یک راه ساده دیگر بررسی کامنت های پیج مورد نظر است. دقت کنید ببینید چه اکانت هایی کامنت گذاشته اند و مانند روش دوم به آی دی، تصویر پروفایل و تفاوت فالور و فالویینگشان دقت کنید. همچنین دقت کنید ببینید متن کامنت ها به چه صورت است. اگر دیدید اغلب کامنت ها جملات تکراری از قبیل “خیلی خوب، لایک ، عالیه ، پست های خوبی داری و غیره” بود شک نکنید کامنت ها فیک هستند!

روش چهارم: بررسی دریافت لایک و کامنت در پیج : شناسایی فالور فیک از فالور واقعی

پیج مورد نظر را فالو کنید و منتظر باشید پست ارسال کند. اگر دیدید در یک ساعت اول تعداد لایک کامنت ها بسیار کم است و به ندرت اضافه می شوند یا اینکه ملاحظه کردید بصورت ناگهانی تعداد لایک و کامنت ها بالا رفت این پیج مشکوک به فالوور فیک است.

همچنین میتوانید ساعت کامنت ها را هم مشاهده کنید و ببینید که کامنت های پست در چه فاصله ای ارسال شده اند.

برای مثال ۱۰۰ کامنت در کمتر از ۱۵ دقیقه ارسال شده و دیگر بجز چند مورد کامنت دیگری ارسال نشده باید شک کنید!

با بررسی این موارد تا ۹۵ درصد متوجه فیک بودن پیج مربوطه می شوید. توجه داشته باشید هیچ روشی برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام بجز استفاده از ربات اینستاگرام وجود ندارد.

البته با وجود اینشات و امکان دانلود فونت برای اینشات دیگه نیازی به نگرانی برای فالور ها نیست. چون می شود با طراحی کاور جذاب پست ها را برای فالور های روح جذاب کرد.

تمامی روش هایی که با رنگ و لعاب های گوناگون در سایتهای مختلف می بینید همگی روش های گوناگون دریافت فالوور فیک هستند اما ربات ها با شیوه های جالبی بصورت هدفمند برای شما فالوور جذب می کنند جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به << ربات اینستاگرام چگونه فعالیت میکند؟ >> مراجعه کنید. یکی از این ربات ها، اینستارباتمی باشد که به راحتی و بدون هیچ ریسکی میتوانید ۳ روز رایگان از آن استفاده کنید. برای ورود به این سایت روی ربات اینستاگرام کلیک کنید.