10000 بک لینک رایگان بگیرید

۱۰۰۰۰ بک لینک رایگان بگیرید

10000 بکلینک رایگان بگیرید

بک لینک رایگان یکی از شیوه های کار آمد در زمینه افزایش رتبه سایت در گوگل و در نتیجه افزایش ترافیک سایت است .

تذکر :

وب سایتهایی که در این مطلب به عنوان بکلینک رایگان ذکر شده اند در واقع وب سایت هایی هستند برای پینگ دادن لینک سایت شما به گوگل برای خزش و ایندکس سریعتر..

بک لینک ایرانی یکی از گزینه های خوب است که نیاز به مشاوره دارد و تیم سئو ۶ در این راستا در خدمت شماست

تذکر مهم ۲ :

پینگ دادن به موتور های جستجو آن هم به چند بخش مختلف گوگل و تمام زیر مجموعه های گوگل میتواند سایت شما را در معرض آنالیز و بررسی دقیقتری از بحث سئو برای گوگل قرار دهد و همین آنالیز دقیق میتواند رتبه کلمات کلیدی شما را جابجا و حتی خراب کند بنابراین تا زمانیکه از مثبت بودن تغییرات خود اطمینان ندارید به پینگ دادن به گوگل نپردازید!!!***!!!!

۲۵۰۰ بک لینک رایگان چیه داستانش؟؟؟؟

۲۵۰۰ بک لینک رایگان بحثی بود که ما در سال ۹۴ مطرح کردیم، البته در آن زمان افراد زیادی دنبال خرید بک لینک و این مسائل نبودند، ما در سال ۹۴ که وب سایت سئو ۶ خود را افتتاح کردیم، بحث ۱۰۰۰۰ بک لینک رایگان را هم مطرح کردیم که البته بک لینک واقعی نبود و فقط لیست تعدادی از سایت ها بود که به ایندکس شدن وب سایت سرعت میدادند.

یعنی چی؟؟ یعنی اینکه در حدود ۲۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ سایت لینک شما ثبت می شود اما، چند مشکل رو داره، اول اینکه آن سایت ها سایت های عمومی و ضعیفی هستند، و  دوم اینکه لینک این سایت ها گوگل فرندلی نیست و بسیاری از مسائل دیگر…

۲۵۰۰ بک لینک رایگان دروغه؟؟

مختصرا معنی این ۲۵۰۰ بک لینک رایگان یا ۱۰۰۰۰ بک لینک رایگان اینه که لینک سایت شما در تعداد نا مشخصی دامنه ضعیف و عمومی ثبت می شود تا گوگل سایت شما را سریعتر ایندکس کند، البته این روش ها دیگر در سال ۲۰۲۱ جواب نمیدهند..

خدمات اصلی عصر اطلاعات به کاربران چیست؟؟

کاهش رتبه الکسا

آموزش سئو وردپرس

خدمات سئو

بک لینک

 

بک لینک رایگان با استفاده از وب سایت های موجود در فضای مجازی قابل اخذ کردن است و نیاز به دانش و یا تجربه خاصی ندارد .

برای گرفتن بک لینک رایگان بهتر است حداقل ۲ سه ماه سایت تان عمر داشته باشد .

با مراجعه به وب سایت گوگل و جستجوی عبارت (( ۲۵۰۰ backlink )) شما هم می توانید مانند ما به سایت هایی با ادعا های جالب یعنی ۳۹۰۰۰ بک لینک رایگان برخورد کنید.

اما خوب بهتر است این کار را انجام ندهید چون برخی از وب سایت های موجود در سایت های این چنینی هم ممکن است شیوه های سختی برای ایجاد بک لینک رایگان داشته باشند و هم ممکن است شما را گیج کنند یا بخواهند هزینه ای از شما اخذ کنند .

ما در اینجا وب سایت هایی را برای کسب بک لینک رایگان قرار داده ایم که تست شده اند و واقعا با وجود اینکه بک لینک رایگان هستند در الکسا نشان داده می شود {بالای ۱ دو در صد :)} ( بکلینک رایگانه دیگه ) و تاثیر بر کاهش رتبه گوگل گذاشته اند و قابل اعتماد و ساده هم این کار ( بک لینک رایگان  ) را انجام می دهند .

* * * سایت بک لینک رایگان * * *

۱- با رفتن به سایت ابزار کوچک سئو (smallseotools) شما علاوه بر اخذ ۳۲ بک لینک با پیج رنک بالا ( دارای گوگل پیج رنک ۴ و پنج و بالاتر ) امکان رفع ایراد سئو سایت خود را هم دارید .

۲- وب سایت ( sitowebinfo ) دریافت ۲۵۰۰ بک لینک رایگان

۳- مطلب بک لینک رایگان ما در سئو ۶ که بسیار مفید خواهد بود

۴- وب سایت ( ۲۰۰۰backlink ) دریافت ۲۵۰۰ بک لینک رایگان با امکان درج کلمات کلیدی مد نظر شما

۵- وب سایت ( imtalk ) نیز همین ۲۵۰۰ بک لینک را با قابلیت افزودن کلمات کلیدی به  بک لینک رایگان را دارد.

از کجا بفهمیم قدرت سایتی که میخواهیم از آن بکلینک بگیریم چند است؟

با ورود به سایت : websiteseochecker قدرت سایت خود و هر سایت دیگری که می خواهید از آن بکلینک بگیرید را بررسی کنید، بهتر است سایت های با قدرت بالا را برای شروع انتخاب کنید.

نا به توصیه ما در سئو ۶ بهترین کار برای همیشه استفاده از شبکه های اجتماعی و عدم خرید و یا ایجاد بکلینک در هر سایتی با هر قدرت دامنه ای است.

بک لینک رایگان – بک لینک رایگان

علت اینکه میگوییم بکلینک نگیرید این است که بهتر است طبیعی عمل کنید تا مورد مجازات گوگل قرار نگیرید و گوگل شما رو یک فرد متقلب شناسایی نکند.

البته نتیجه گرفتن از شبکه های اجتماعی و لینک سازی در آنها بسیار زمان بر هست و شاید شما بخواهید بلاخره از وب سایت هایی که مورد تایید چند نفر سئو کار هستند بکلینک بگیرید، به همین خاطر در اینجا چند سایت که در وبمستر سلام معرفی شده اند و تست کرده ایم را به شما معرفی می کنیم.

بکلینک در شبکه های اجتماعی ایرانی، کدوم شبکه های اجتماعی ایرانی بکلینک های موثر تری دارند؟؟

تذکر مهم قبل از شروع کار : بکلینک سازی در هر جایی غیر از سایت خودتان به منزله ریپورتاژ آگهی می باشد و بهتر است که متن مجزا و منحصر بفردی برای آن بنویسید هرچند که کوتاه باشد!

در مطلب فوق بک لینک های وبلاگی ایرانی فالو را قرار داده ایم که می توانند برای شما به شدت مفید باشند.

دریافت بک لینک رایگان از شبکه های اجتماعی یکی از بهترین کار هاست پس حتما دریافت بک لینک رایگان از سوشیال ها رو فراموش نکنید.

شبکه های اجتماعی ایرانی زیر بکلینک های موثری دارند :

(در سایت آخری لینک مستقیم به سایت داده نمیشود ولی ورودی خوبی برای سایت خواهد داشت.)

ساخت لینک رایگان

بک لینک رایگان ایرانی

در ادامه لیست چند وبلاگ برای بک لینک سازی را برگرفته از سایت سئو۶ (Seo6.ir) خودمان می آوریم که می تواند برای شما بسیار مفید و موثر باشد.

لیست چند وبلاگ را در ادامه قرار می دهیم که می توانید برای بک لینک ایرانی رایگان با کیفیت از آنها استفاده کنید و امیدواریم که بهترین نتیجه را بتوانید از آنها بگیرید :

https://farsiblog.com

http://parsiblog.com

https://loxblog.com

https://blog.ir

http://rozblog.com

https://mihanblog.com

https://kowsarblog.ir

http://limoblog.ir

http://tibablog.ir

http://aramblog.ir

http://royablog.ir

https://eblogiran.net

http://shoplogger.ir

http://avablog.ir

📣📣📣توجه توجه : نا گفته نماند که بک لینک های فوق همگی فالو یا به اصطلاحی دیگر دو فالو هستند و اگر تاکنون بک لینک های زیادی ایجاد کرده اید و برای وب سایتتان قصد ساخت بک لینک جدید دارید بهتر است حتما کلمه کلیدی اصلی را لینک نکنید و به جای آن از کلمه اینجا کلیک کنید استفاده کنید.

خطرات گرفتن بک لینک انبوه چیست؟

اگر بدون برنامه ریزی قبلی بک لینک انبوه برای یک صفحه غیر هدف بخرید، گوگل در کلمات کلیدی مدنظر فقط به آن صفحه رتبه میدهد، اگر آن صفحه صفحه اصلی سایت شما باشد که دیگه ممکنه کسب و کار شما کلا با مشکل مواجه بشه و چند هزار بک لینک رو هم نمیشه یک روزه عوض کرد اونم اگه به همش دسترسی داشته باشی.

در ویدئو زیر در خصوص علت منع خرید بک لینک کمی توضیح داده ایم

منبع : سئو ۶

برای خرید بک لینک و مشاهده تعرفه های ما اینجا را ببینید