فروشگاه گاوصندوق کاوه طباطبایی

گاوصندوق کاوه طباطبایی

فروشگاه گاوصندوق کاوه نیکا بامیل کره ای دیجیتال طباطبایی

در این مطلب قصد معرفی وب سایت گاوصندوق نیکا رو داریم این وب سایت متعلق به جناب آقای طباطبایی می باشد و مرکز فروشگاه گاوصندوق طباطبایی با تضمین اصالت کالا بیش از یک دهه است که به فعالیت می پردازد و وب سایت های آن به تازگی فعالیت جدی خود را برای عرضه مستقیم محصولات و خدمات گاوصندوق ازسر گرفته اند.

در این مطلب سعی داریم علاوه بر معرفی وب سایت های فروشگاه گاوصندوق کاوه نیکا بامیل و… طباطبایی نکات جالبی در خصوص گاوصندوق خدمتتان عرض کنیم که حتما مفید خواهد بود.

نکاتی که در این مطلب مشاهده می کنید از زبان جناب طباطبایی مطرح شده و در درج و ویراستاری آن نهایت دقت شده تا هم در بحث تبلیغ وبسایت و کسب و کار مفید باشد و هم در بحث مقاله مفید و معتبر و کار راه انداز باشد.

ما در مرکز نرم افزاری عصر اطلاعات همیشه سعی کردیم وب سایت ها و کسب و کارهایی را معرفی کنیم که احتمال نتیجه گرفتن آنها زیاد باشد و این مهم دست یافتنی نمی شود مگر با آنالیز دقیق فرد متقاضی کننده تبلیغ یا درخواست کننده کار سئو و… چرا که امر سئو و کلا سایت و سایت داری هزینه بر و زمانبر است و نباید در کاری صرف شود که امیدی به نتیجه آن نیست.

میخواهید طراح وب سایت خودتون باشید؟

اگر می خواهید که سایت خودتون رو در کمتر از یک ماه به صورت حرفه ای با تمام امکانات راه اندازی کنید محصول طراحی وب سایت ما را از دست ندهید، در کانال تلگرامی آموزش طراحی وب سایت عصر اطلاعات منتظر شما هستیم.

خوب این رو گفتم که بگم بنده با سوالات متعدد در حیطه کاری ایشان و پاسخهای گرفته شده از ایشان که انصافا کامل بود، اقدام به درج این مطلب نمودم و در همان ابتدا سعی کردم مطلبی کامل بنویسم

جالب است بدانید که گاوصندوق هایی که در پلاسکو به کار رفته بودند و در نهایت از زیر آوار به صورت کتابی خارج شدند گاوصندوق های لزوما استانداردی نبودند ورق های آنها نازک بوده و داخل آنها از بتن استفاده نشده بوده و ورق داخل و بیرونشون به احتمال زیاد ورق ضعیفی بوده

اگر رمز گاو صندوق را فراموش کردیم چه کنیم؟ بهتر است با امداد کاوه در تماس باشید

مهمترین موارد در انتخاب گاوصندوق :

برای انتخاب گاوصندوق  مهمترین چیز استاندارد اونه بعد از آن مهم مقاومت گاوصندوق در مقابل حرارت و ضد حریق بودن آن است که انتخاب یک گاوصندوق نسوز که مقاومت های آنها به شرح زیر است

۱ ساعت مقاومت در حرارت  ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد

۲ ساعت مقاومت در حرارت ۱۰۰۰ درجه سانتی گراد

۱ ساعت مقاومت در حرارت ۸۰۰ درجه سانتی گراد

که خوب قطعا هرچه میزان مقاومت آنها در برابر حرارت زیاد طولانی تر باشد قیمت آن بیشتر می شود..

کلیه گاوصندوق های کاوه نیکا و… در فروشگاه گاوصندوق طباطبایی دارای کارت گارانتی و ضمانت رسمی می باشند که نمونه آن را در زیر می بینید.

گاوصندوق کاوه کره ای دیجیتال

​فروشگاه گاوصندوق نیکا طباطبایی نمایندگی رسمی شرکت گاو صندوق کاوه در تهران می باشد ، تمامی محصولات گروه تولیدی گاو صندوق کاوه اعم از گاو صندوق نسوز کاوه ، صندوق های ایمن اداری ، گاو صندوق خانگی ، صندوق هتلی و انواع درب های خزانه ، صندوق نسوز ، گاو صندوق سدید می باشد ، تنها با یک کلیک سفارش خود را ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید تا محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.نکته :صندوق های کاوه همه بتنی هستن و اسم آنها بدون هیچگونه پسوند پیشوندی دقیقا کاوه است گاوصندوق های ایران کاوه کاوه ایران و… اکثرا ماسه ای هستن نه بتنی و مقاومت بالایی هم طبیعتا ندارند.

گاوصندوق گاو صندوق کاوه

از دیگر محصولات خارجی فروشگاه طباطبایی گاوصندوق کره ای بامیل سیف می باشد ، این شرکت یکی از برند های مطرح در زمینه تولید انواع گاوصندوق های دیجیتالی می باشد فروشگاه طباطبایی نمایندگی رسمی شرکت گاوصندوق بامیل سیف در ایران و تهران می باشد و شما عزیزان می توانید با انتخاب محصول مورد نظر سفارش خود را ثبت نموده و محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

گاوصندوق گاو صندوق کاوه نیکا دیجیتال کره ای ضدسرقت

گاو صندوق کره ای نیکا

گاو صندوق کره ای نیکا معروف ترین و پرفروش ترین برند تولیدی گاو صندوق می باشد ، این شرکت با تکنولوژی بکار رفته در طراحی و تولید گاو صندوق های اداری و خانگی خود توانسته اطمینان خاطری برای مشتریان خود بسازد و جز پرفروش های بازار گاو صندوق بدل شود ، فروشگاه طباطبایی نمایندگی رسمی گاوصندوق نیکا در ایران می باشد ، شما عزیزان میتوانید براحتی سفارش خود را ثبت کرده و صندوق خود را درب منزل تحویل بگیرید.

گاوصندوق GMP

شرکت گنجینه مهر پارس یا GMP در حدود ۳۰ سال سابفه تولید و مهندسی ساخت انواع گاوصندوق های سنگین و سوپر سنگین و سبک نسوز را داراست ، این شرکت با تکیه بر علم روز دنیا و رقابت با طراحان صندوق های خارجی در ایران فعالیت می کند ، فروشگاه گاوصندوق طباطبایی نمایندگی شرکت گنجینه مهر پارس را دارد باشد که بتوانیم در زمینه فروش گاوصندوق ایرانی و تولید ملی اولین باشیم.

گاو صندوق کره ای دیجیتال ضدسرقت

فروشگاه اینترنتی گاوصندوق نیکا دارای متخصصین نصب و حمل و نقل انواع گاوصندوق کاوه در انواع مدل ها می باشد ، پس بعد از خرید نگران حمل و نقل گاوصندوق خود نباشید ما حتی بعد از خرید شما در کنار شما هستیم فقط کافیست تماس بگیرید .

فروشگاه اینترنتی گاوصندوق نیکا دارای متخصصین حمل و نقل انوع گاو صندوق می باشد ، از این رو شما می توانید از متخصصین ما جهت جابجایی گاوصندوق خود بهرمند شوید.


  • نکته ۱:برای جابجایی گاو صندوق و حمل گاوصندوق کاوه نوع وزن و ابعاد گاوصندوق خیلی مهم است.
  • نکته ۲ :در جابجایی گاوصندوق کاوه در طبقات تعداد پله ها خیلی مهمه اینکه آن ساختمان آسانسور دارد یا ندارد هم خیلی مهم است.
  • نکته ۳ :در گاو صندوق های سنگین قیمت جابجایی خیلی بالاتره.
  • نکته ۴ :قیمت جابجایی انواع گاو صندوق کاوه با هم متفاوت است.
  • نکته ۵ :هر ۱۵ پله یک طبقه حساب می شود.
  • نکته ۶ :برخی از گاو صندوق ها قیمت جابجایی توافقی دارند.
  • نکته ۷ :وزن آسانسور هم مهم است.
  • نکته ۸ :گاو صندوق های خارجی درصد بالاییشون چرخ هم دارند.

فروشگاه اینترنتی گاو صندوق با داشتن متخصصین تعمیر گاوصندوق در تهران میتواند یاری رسان شما باشد . از این رو شما می توانید با تماس با ما آدرس و نوع خرابی گاو صندوق خود را اعلام کنید تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن در کنار شما باشند.

جابجایی حمل گاوصندوق کره ای


فروشگاه اینترنتی گاوصندوق نیکا دارای انواع گاو صندوق خانگی در اندازه های مختلف و دارای مدل های متنوع به صورت مکانیکی و گاو صندوق دیجیتالی،فروش انواع گاو صندوق خانگی به صورت اینترنتی،کافیست انتخاب کنید و فرایند خرید اینترنتی را به طی نمایید و گاو صندوق خود را در سریعترین زمان تحویل بگیرید.

**

**

و در نهایت هم حتما مقاله باز کردن درب گاوصندوق را بخوانید

**

**

آدرس فروشگاه گاو صندوق طباطباییتهران – خیابان مولوی باغ فردوس ، خیابان رئیس عبداللهی ،خیابان پیرمرادی کوی آتش پنجه پلاک ۲۱و۲۳

تهران – خیابان ری جنوبی نرسیده به میدان قیام پ ۲۹۳

کد پستی: ۱۱۶۸۹۷۵۷۶۱

تلفن : ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶

تلفن : ۰۲۱۳۳۵۲۳۶۲۹

موبایل (تلگرام) : ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵

تلفکس : ۰۲۱۳۳۵۲۳۶۳۰

ایمیل :info[at]safekaveh.com