THERON Plus هوشمند ماوس

THERON Plus هوشمند ماوس

THERON Plus هوشمند ماوس

THERON Plus + SMART MOUSE – اولین ماوس هوشمند مبتنی بر اختراع جهان است که با یک سنسور لیزر AVAGO با حداکثر ۸۲۰۰ DPI ساخته شده است که شامل یک دستگاه ارتباطی بلوتوث اضافی برای همگام سازی دستگاه تلفن همراه (iOS / Android) با Tt eSPORTS PLUS + نرم افزار تلفن همراه که می تواند آمار بازیگران را به TT eSPORTS PLUS + Community & Data Platform Management ذخیره کند. باسایت ما عصراطلاعات همراه باشید.
ثبت اختراع چین ۳۲۹۳۵۷۸ 
اختراع تایوان M459636 
آلمانی ۲۰۲۰۱۳۰۰۶۰۵۵.۷ 
ایالات متحده ۹،۱۰۴،۲۵۰ B2

میخواهید طراح وب سایت خودتون باشید؟

اگر می خواهید که سایت خودتون رو در کمتر از یک ماه به صورت حرفه ای با تمام امکانات راه اندازی کنید محصول طراحی وب سایت ما را از دست ندهید، در کانال تلگرامی آموزش طراحی وب سایت عصر اطلاعات منتظر شما هستیم.

مفهومIOT اینترنت چیزها

بر اساس مفهوم IoT (اینترنت چیزها) کاربران می توانند اطلاعات عملکرد بازی را به دست آورند و به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، کاربران قادر به تجزیه و تحلیل سوابق آمار برای استراتژی های بهبود یافته از طریق مدیریت داده ها در هر دو کامپیوتر و یا دستگاه های تلفن همراه – در هر زمان در هر نقطه. با استفاده از برنامه Tt eSPORTS Plus Plus + می توانید حتی تمام تاریخچه های ضبط شده در دستگاه های تلفن همراه خود را بررسی کنید.

TT ESPORTS PLUS + PROFESSIONAL در iOS / آندروید MOBILE و PC APPLICATION

این نرم افزار موبایل یک برنامه کاربردی برای TT eSPORTS SMART SERIES است که یک UI کاربر پسند را برای ضبط و نمایش عملکرد بازی ارائه می دهد. با استفاده از فن آوری بلوتوث ۴.۰ ساخته شده، آمار عملکرد بازیگران را به برنامه Tt eSPORTS PLUS + PROFESSIONAL ثبت می کند، از راه دور، کلیک ها، اقدامات در دقیقه و بلند کردن آن را کاهش می دهد. علاوه بر این، TT eSPORTS PLUS + COMMUNITY & Data Management Platform بیشتر آمار خود را تجزیه و تحلیل می کند، استفاده شما را با بازیکنان حرفه ای مقایسه می کند و شما را قادر می سازد تا دوستان خود را به مسابقات استفاده از ماوس دعوت کنید. نرم افزار Mobile TT eSPORTS PLUS + PROFESSIONAL برای دانلود در دستگاه iOS / Android و PC در دسترس است.

 

TT eSPORTS PLUS + PC Software Support

TT eSPORTS Plus + یک نرم افزار ساخته شده برای TT eSPORTS SMART SERIES است که یک UI کاربر پسند برای ضبط و نمایش عملکرد بازی ارائه می دهد. این آمار عملکرد بازیگران را به برنامه TT eSPORTS PLUS + رکورد می دهد، از راه دور، کلیک ها، اقدامات در دقیقه و بلند کردن آن ها را از بین می برد. علاوه بر این، TT eSPORTS PLUS + COMMUNITY & Data Management Platform بیشتر آمار خود را تجزیه و تحلیل می کند، استفاده شما را با بازیکنان حرفه ای مقایسه می کند و شما را قادر می سازد تا دوستان خود را به مسابقات استفاده از ماوس دعوت کنید. برنامه Tt eSPORTS PLUS + برای دانلود در دستگاه PC در دسترس است.

پشتیبانی از MOBILE و PC

برنامه Tt eSPORTS Plus + برای دستگاه تلفن همراه iOS / Android از نظر شما در دسترس است. این برنامه UI کاربر پسند برای ضبط و نمایش آمار ارائه می دهد.
جستجو در برنامه: Tt eSPORTS Plus + دانلود نرم افزار کامپیوتر در اینجا: سازگاری برنامه ۱. iOS 7 یا بالاتر برای دستگاه های اپل ۲. آندروید ۴.۳ یا بالاتر برای دستگاه های آندروید ۳. ساخته شده در بلوتوث ۴.۰ فناوری رانشان می دهد.
  

دانستن بازی ها!

ضبط و ارسال عملکرد گیم پلی خود را و به اشتراک گذاری مکان / سفر خود را با دوستان، طرفداران و نسل ها در جامعه و شبکه های اجتماعی انجام می دهد.

لایه سازگاری

VENTUS X PLUS + SMART MOUSE Tt eSPORTS Plus +بابرنامه ادغام شده است تا تمام آمار استفاده از ماوس خود را روی دستگاه iOS یا Android یا رایانه خود ثبت کنید. از آنجا، برنامه Tt eSPORTS Plus + ویژگی های ادغام رسانه های اجتماعی و همچنین ذخیره آمار خود را بر روی ابر با TT eSPORTS PLUS + جامعه و داده ها پلت فرم مدیریت است

SHINE POLISHED

با طراحی جلوه های گرد و غبار درخشان و یک قطعه لازم برای بازیکنان به همراه دارد، این طراحی شیک درجه یک به شما احساس راحتی می دهد و راحتی فوق العاده را حتی در بازی های پرآشوبانه ارائه می دهد.

مناطق روشنایی قابل تعویض

گزینه های عملکرد پیشرفته و نور با سیستم روشنایی پالس بر روی آرم برای تعامل با محیط بازی. THERON Plus + SMART MOUSE همچنین یک سیستم نوردهی RGB برای حداکثر ۱۶.۸ میلیون رنگ در چهار منطقه به طور جداگانه قابل کنترل در موشک (چرخ ماوس، نبرد اژدها، پانل سمت چپ و راست و پنل پایین) ساخته شده است که شما می توانید این موشک متمایز را به وضوح مشاهده کنید.

رابط کاربری گرافیکی ENRICHED

نرم افزار / UI پیشرفته با نام تجاری جدید، طراحی بسیار پیشرفته و حساسیت کلی را ارائه می دهد. علاوه بر این، قابلیت تنظیم آسانسور فاصله در حال حاضر در داخل نرم افزار ساخته شده است، نه اینکه یک ابزار جداگانه برای اصلاح آن داشته باشد.